Безперервне професійне навчання аудиторів

Що сьогодні пропонує Агентство з МСФЗ для безперервного професійного навчання аудиторів?

Агентство з МСФЗ визнано навчальним центром, який має право проводити освітні заходи з безперервного професійного навчання відповідно до Рішення Комісії з атестації від 20 грудня 2021 року № 3/23/29

Аудитори можуть приймати участь у семінарах, практикумах, вебінарах, тренінг-програмах Агентства з МСФЗ з питань бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту і накопичувати необхідні години, які будуть зараховуватися як освітні та короткострокові заходи безперервного професійного навчання!!!

 Ви можете обрати будь-який освітній захід з розкладу на цій сторінці нижче або короткостроковий навчальний захід на нашому Маркеті вебінарів або замовити корпоративне навчання.

 

 30 жовтня 2020 року набрав чинності Порядок безперервного професійного навчання аудиторів №400 від 06.07.2020. 

Відповідно до Порядку №400 мінімальний обсяг безперервного професійного навчання становлять 120 годин протягом трьох років поспіль за накопичувальною системою, але не менше 20 годин на рік. При цьому має бути забезпечено диференціацію видів безперервного навчання аудиторів. а саме:

 • Освітні заходи – обмеження відсутні
 • Короткострокові заходи – не більше 20 годин на рік
 • Інші заходи – не більше 20 годин на рік

 Бажаємо Вам завжди утримувати високий рівень кваліфікації і професіоналізму. А Агентство з МСФЗ завжди готове допомогти Вам у цьому. За нами високі стандарти якості навчання та досвід!

 

План освітніх заходів

Перевірка МСФЗ-звітності в форматі XBRL: аудиторський погляд та практичні аспекти

23 лютого. 10.00-13.00+

Перевірка фінансової МСФЗ-звітності в форматі XBRL – це нова сфера аудиторської діяльності, яка прийшла до нас із обов’язковим звітуванням за таксономією. В минулому році аудитори багато дискутували щодо їх ролі в цьому процесі і шукали кожний свій шлях дотримання вимог як українського законодавства, так і міжнародних стандартів аудиту. В 2022 році більшість провідних аудиторів схиляється до думки, що перевірка фінансової МСФЗ-звітності в форматі XBRL – це окрема аудиторська послуга.

Як показала практика звітування в 2021 році, традиційна МСФЗ-звітність і звітність за Таксономією UA МСФЗ XBRL – це не абсолютно ідентичні звітності, і зробити їх такими вкрай важко. Тому підтверджена аудиторами традиційна МСФЗ-звітність не завжди відповідає її оцифрованому  варіанту. Маємо певні відмінності в частині деталізації (додаткові примітки з підкласифікаціями активів, зобов’язань тощо), агрегування (згортання фінансових та нефінансових статей), подання та розкриття (особливо в частині нефінансової інформації). Таких відмінностей можна перерахувати багато. Що робити аудитору, адже його підпис (КЕП) є обов’язковим у складі МСФЗ-звітності за таксономією?

Підпис аудитора в складі поданої МСФЗ-звітності в форматі XBRL – що він означає? За роз’ясненням НКЦПФР застосування КЕП аудитора у файлі ХBRL є підтвердженням факту підписання ним саме аудиторського звіту або інформації про аудиторський звіт. Але обачні аудитори доповнюють свої аудиторські звіти додатковими поясненнями щодо власної відповідальності.

Не менш гаряча дискусія триває щодо методологічного підґрунтя перевірки МСФЗ-звітності в форматі XBRL, адже на сьогодні немає єдності думок щодо стандартів аудиту, які доцільно використовувати в процесі такої перевірки.

Як бачимо, питань навколо перевірки МСФЗ-звітності в форматі XBRL достатньо, що обумовлює своєчасність і актуальність освітнього заходу.

Річний дайджест: МСФЗ-звітність-2021 та перспективи-2022 (відеозапис)

21 лютого 10.00-13.00, 22 лютого 10.00-14.00

Традиційно на початку кожного року, в період, коли звітна кампанія в розпалі, ми говоримо про ключові аспекти МСФЗ-звітності. Період річної звітності – це найвідповідальніший етап роботи всієї бухгалтерської служби і ми завжди готові підтримати Вас на шляху до якісної МСФЗ-звітності.

Що потрібно зробити заздалегідь, щоб скласти коректну МСФЗ-звітність? Як нічого не забути розкрити в примітках до фінансової МСФЗ-звітності? Які розкриття спричиняє COVID-19 в МСФЗ-звітності-2021? Що буде цікавити аудиторів? Відповіді на ці питання, які Ви гарантовано отримаєте на вебінарі, допоможуть Вам скласти якісну МСФЗ-звітність-2021 і підготуватися до аудиторської перевірки. Щоб отримати відповіді на наведені питання та ще багато корисностей – приєднуйтеся до авторського вебінару Олени Харламової “Річний дайджест: МСФЗ-звітність-2021 та перспективи-2022 ”!

Онлайн-курс «Путівник з МСФЗ-звітності за таксономією в XBRL-форматі» (відеозапис)

21, 22 березня. 10.00-15.00

Мабуть важко знайти сьогодні найбільш актуальну і болючу для МСФЗ-бухгалтерів тему, ніж формування фінансової звітності на основі таксономії в XBRL-форматі. Тому і ми не змогли обійти цю тему стороною і підготували для Вас онлайн-курс «Путівник з МСФЗ-звітності за таксономією в XBRL-форматі»!

Якщо перед Вами стоїть завдання – скласти  МСФЗ-звітність за таксономією в XBRL-форматі – цей курс обов’язково допоможе Вам розібратися з новими інструментами звітування та впоратися з цим завданням! Звісно, за Вас скласти звітність ми не маємо можливості, але допомогти Вам – в наших силах!

Для Вас ми детально і по полицях розклали процес формування МСФЗ-звітності за таксономією в XBRL-форматі, розробили схеми, алгоритми і корисні таблиці, щоб Вам було зручно і зрозуміло, як сформувати звітність на практиці!

Онлайн-курс побудований на основі програмного забезпечення M.E.Doc і розрахований на компанії, які не є банками і страховиками.

МСФЗ-звітність: основи професійної практики (відеозапис)

18, 19, 20 квітня. 10.00-12.00

Відсутність регламентованих форм фінансової звітності за МСФЗ зчаста викликає стурбованість наших бухгалтерів. Адже ми звикли до наявності затверджених форм первинних документів, регістрів обліку і, нарешті, самої фінансової звітності. Необхідність винесення професійного судження щодо формату фінансової звітності, взяття на себе відповідальності, яку раніше (та й зараз в українській національній практиці обліку) несли регуляторні органи, що затверджують стандарти обліку – неабияке випробування для бухгалтера, який складає МСФЗ-звітність. Так, в системі МСФЗ укладачам фінансової звітності надано право самостійно вирішувати, як буде виглядати МСФЗ-звітність, – головне, щоб вона відповідала принципам і нормам МСБО 1 «Подання фінансової звітності», які ми розглянемо на авторському онлайн-курсі експерта Олени Харламової «МСФЗ-звітність: основи професійної практики». 

User Avatar Олена Харламова
2,000.00 1,800.00

МСФЗ-звітність: основи професійної практики (відеозапис)

Архів

User Avatar Олена Харламова
2,200.00 2,000.00

Річний дайджест: МСФЗ-звітність-2021 та перспективи-2022

20-21 січня 2022

User Avatar Олена Харламова
2,200.00 2,000.00

Річний дайджест: МСФЗ-звітність-2021 та перспективи-2022 (відеозапис)

21 лютого 10.00-13.00,
22 лютого 10.00-14.00

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Викладачі та експерти

harlamova-o (1)

Олена Харламова

Засновник та гендиректор Агентства з МСФЗ, партнер Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ

TOP 35

IFRS PROFESSIONAL

zacerkovna (1)

Тетяна Зацерковна

Виконавчий директор з аудиту ТОВ «ААН «СЕЙЯ-КІРШ-АУДИТ», заслужений економіст України, сертифікований аудитор (з 1996 року), АССА DipIFR (з 2004 року), практикуючий експерт в сфері бухгалтерського обліку та аудиту з досвідом більше 27 років, лектор багатьох навчальних центрів, заступник Голови Громадської ради при Державній фіскальній службі у м.Києві.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки