Визначено фіналістів VI Конкурсу студентських науково-практичних робіт з МСФЗ!

лого1 грудня 2018 року – день оголошення фіналістів VІ Конкурсу студентських науково-практичних робіт “Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи”.

До участі у VI Конкурсі в 2018 році долучилися студенти  Києва, Дніпра, Харкова, Сум, Одеси, Житомиру, Луцька та інших міст України. Географія Конкурсу щороку розширюється. З кожним роком організаційному комітету і журі все складніше і складніше визначатися з фіналістами, бо рівень студентських робіт щороку помітно підвищується. Серед актуальних тем у 2018 році – транспарентність фінансової звітності за МСФЗ, методика дисконтування, оцінки за справедливою вартістю, відображення землі та інвестиційної нерухомості у звітності за МСФЗ тощо.

Ми раді оголосити наших фіналістів:

  • Ганус Ірина, Новак Ксенія “Дисконтування та справедлива вартість  у фінансовій звітності за МСФЗ” (Сумський державний університет)
  • Ілюшик Наталія “Відображення землі у звітності за МСФЗ” (Луцький національний технічний університет)
  • Корецька Юлія “Транспарентність фінансової звітності, складеної за МСФЗ, як інструмент антикорупційної діяльності в Україні” (Житомирський державний технологічний університет)
  • Потьомкіна Антоніна “Практика впровадження МСФЗ в українські підприємства: досвід і проблемні питання на прикладі ПАТ «Київстар»” (Одеський національний економічний університет)
  • Трохименко Маргарита “Трансформація обліку інвестиційної нерухомості за національними та міжнародними стандартами” (Житомирський державний технологічний університет)

Відсьогодні стартує ІІ етап VI Конкурсу – наші фіналісти мають підготувати презентації своїх робіт і доповіді, з якими вони приймуть участь у фіналі, який відбудеться 15 грудня 2018 року у Києві. Фіналістам транспортні витрати відшкодовуються за рахунок організаторів.

Для переможця – навчання на дистанційному курсі за міжнародною сертифікацією за МСФЗ у подарунок та інші призи від організаторів та партнерів!

 

Обсуждение закрыто.