Визначено фіналістів V Конкурсу студентських науково-практичних робіт з МСФЗ!

лого1 грудня – день оголошення фіналістів V Конкурсу студентських науково-практичних робіт “Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи”.

До участі у  Конкурсі в цьому році долучилися студенти  Києва, Дніпро, Харкова, Сум, Одеси, Житомиру, Мукачево та інших міст України. Географія Конкурсу щороку розширюється.

З кожним роком організаційному комітету і журі все складніше і складніше визначатися з фіналістами, бо рівень студентських робіт щороку помітно підвищується.

Серед актуальних тем у цьому році – застосування інформаційних технологій при впровадженні МСФЗ, трансформація та консолідація фінансової звітності, розвиток МСФЗ у фінансовій сфері тощо.

Ми раді оголосити наших фіналістів:

  • Бойко Аліна Валеріївна Облік фінансових інвестицій у пов’язані підприємства за Міжнародними стандартами фінансової звітності (Університету митної справи та фінансів – Дніпро)
  • Борисенко Анна Олександрівна, Христофор Альона Валеріївна Формування звітності в форматі XBRL за допомогою Таксономії МСФЗ, як інструмент прозорості фінансової звітності (Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету – Харків)
  • Володіна Поліна Вікторівна Удосконалення складання консолідованої фінансової звітності на прикладі ПАТ «Одеський завод радіально-свердлильних верстатів» (Одеський національний економічний університет – Одеса)
  • Ковальчук Оксана Романівна Застосування таксономії МСФЗ в Україні: перспективи та проблеми (Житомирський державний технологічний університет – Житомир)
  • Маніна Альона Сергіївна Впровадження МСФЗ в недержавних пенсійних фондах (Харківський національний економічний університет ім.С. Кузнеця – Харків)
  • Шарапка Катерина Олександрівна Порядок виправлення помилок у фінансовій звітності за МСФЗ (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» – Київ)

Відсьогодні стартує ІІ етап Конкурсу – наші фіналісти мають підготувати презентації своїх робіт і доповіді, з якими вони приймуть участь у фіналі, який відбудеться 16 грудня 2017 року у Києві. Фіналістам транспортні витрати відшкодовуються за рахунок організаторів.

Обсуждение закрыто.