V Конкурс студентських науково-практичних робіт з МСФЗ

лого


Шановні колеги, друзі і партнери!

П’ятий рік поспіль ми продовжуємо традиційний конкурс студентських науково-практичних робіт з Міжнародних стандартів фінансової звітності.

З початком навчального року ми включаємося в роботу і хочемо продовжувати закладені у минулих роках традиції. У вересні 2017 року стартує V Конкурс студентських науково-практичних робіт «Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи».

Мета V Конкурсу студентських науково-практичних робіт – активізація науково-пізнавальної роботи студентської молоді, залучення талановитих студентів до професійної спільноти, сприяння працевлаштуванню обдарованих випускників.

Напрями науково-практичних досліджень:

 1. Практика впровадження МСФЗ в Україні: досвід і проблемні питання.
 2. МСФЗ-звітність: обліково-аналітичне та методичне забезпечення.
 3. МСФЗ для малого та середнього бізнесу: впровадження в Україні.
 4. Впровадження МСФЗ в державному корпоративному секторі економіки.
 5. Роль МСФЗ в розвитку ринку фінансових послуг.

Участь для конкурсантів та співорганізаторів  безкоштовна.

Конкурс студентських науково-практичних робіт проходитиме у вересні-грудні 2017 року в 2 етапи:

1 етап (заочний) — подача робіт на конкурс (до 15 листопада 2017 р. включно) і відбір фіналістів. Оголошення фіналістів – 01 грудня 2017 р.

2 етап (очний) — презентація фіналістами своїх робіт, відбір та нагородження переможців (16 грудня 2017 року).

До участі в конкурсі запрошуються студенти III-VI курсів.

Роботи мають бути пошуковими за своїм характером, мати наукове і прикладне значення. Конкурсні роботи виконуються українською мовою, оформлюються згідно з вимогами.

Вимоги до конкурсних науково-практичних робіт:

 • реферат роботи — 3 сторінки (формат А4), розмір шрифту — 14, інтервал — 1,0, абзац — 1,25 см, шрифт – Times New Roman (повинен бути представлений у вигляді тез для публікації у збірнику конференції).
 • резюме автора та відомості про керівника;
 • відповідність обраній тематиці;
 • оригінальність тексту;
 • структурування роботи (вступ, актуальність обраної проблематики, рівень розробленості проблеми, огляд фахової літератури, суть науково-практичної роботи, висновки з акцентом на науковий і практичний результат);
 • наявність посилань на використані джерела;
 • відповідно оформлений список використаних джерел;
 • на титульному аркуші обов’язково зазначається напрям науково-практичного дослідження, за яким представлена конкурсна робота;
 • обсяг зброшурованої роботи — не більше 30 сторінок без урахування додатків (з одного боку аркуша паперу формату А 4 (210 х 297 мм), розмір шрифту — 14, інтервал — 1,5, абзац — 1,25 см, шрифт – Times New Roman);

Роботи на конкурс слід направляти на електронну адресу chief@amsfo.com (для забезпечення дистанційного доступу організаторів, членів журі). Вільний дистанційний доступ до робіт фіналістів буде забезпечено після закінчення Конкурсу.

Члени журі матимуть змогу оцінити всі роботи і колегіальним рішенням вибрати фіналістів.

Робота у друкованому і зброшурованому вигляді обов’язково подається (надсилається поштою) до Організаційного комітету Конкурсу за адресою м. Київ, вул. Малопідвальна 10, офіс 11.

Організаційний комітет та конкурсна комісія (журі) складатиметься з представників ВНЗ, Громадської спілки «Палата аудиторів та бухгалтерів України», ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», Агентства з МСФЗ та  Інституту сертифікованих фінансових менеджерів.

Реферати фіналістів Конкурсу будуть опубліковані на сайті та у збірнику тез відкритої Міжнародної інтернет-конференції «МСФЗ: дослідження, наука, практика, імплементація» (http://konf.amsfo.com.ua).

Для фіналістів та переможців Конкурсу можливість проходження практики в аудиторських та консалтингових компаніях, сприяння у працевлаштуванні, листи для роботодавців, прийняття у асоційовані члени Громадської  спілки «Палата аудиторів та бухгалтерів України», почесні грамоти від організаторів, цінні подарунки і призи.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном (044) 279-83-27, (057) 763-61-62,  або на електронну пошту chief@amsfo.com

Чекаємо на Вашу участь у конкурсі!

 

 

Обсуждение закрыто.