СІМА: Ефективний бізнес — ключовий аспект сучасного менеджменту

cima_logo2Сучасному бізнесу необхідні фахівці, здатні мислити нестандартно і широко про те, як зробити інвестиції прибутковими, підвищити вартість бізнесу. Традиційних знань і навичок для відповіді на ці питання вже недостатньо. Успішні компанії активно шукають ТОП-менеджерів, які володіють навичками управлінського обліку.

Важливо, щоб фахівці володіли практичними і ефективними інструментами щодо прогнозування та бюджетування, аналізу ефективності інвестиційних проектів, обліку та аналізу витрат, а також ціноутворення. При цьому керівник повинен вміти приймати рішення негайно. Адже саме від швидкості прийняття рішень залежить успіх бізнесу. Це дає можливість підвищіти якость управлінських рішень і посилити контроль за ризиками  діяльності компаній.

Управлінський облік в програмі CIMA розглядається як інструмент прийняття рішень щодо розвитку бізнесу. Орієнтація програми на стратегічний управлінський облік робить її унікальною і надзвичайно затребуваною в бізнес-середовищі.

CIMAМіжнародна академія сертифікації бухгалтерів та аудиторів (МАСБА) — акредитований провайдер по програмі Chartered Institute of Management Accountants (СІМА).

Залишити заявку на курс >>>

Кваліфікація CIMA — це сучасні й актуальні практичні знання в галузі управлінського обліку, які можуть бути застосовані в будь-якій сфері бізнесу.

Обсуждение закрыто.