Практикум «100+ трансформаційних коригувань»

трансформация практикумПерехід на МСФЗ є достатньо складним процесом, оскільки вимагає певного часу, досвіду, додаткових обліково-аналітичних процедур, організаційно-методологічного забезпечення тощо, що актуалізує удосконалення професійних знань бухгалтерів і аудиторів з питань трансформації фінансової звітності в МСФЗ-формат.

Прийняття змін до Закону України “Про бухгалтерській облік і фінансову звітність” від 16.07.1999 № 996-XIV в частині застосування міжнародних стандартів, створило умови для розширення впровадження Міжнародних стандартів фінансової звітності в Українську облікову практику.
Значна кількість компаній, серед яких перш за все великі компанії, відтепер зобов’язані складати фінансову звітність за МСФЗ та засвідчувати її достовірність шляхом незалежного аудиторського підтвердження.
Фінансову звітність за МСФЗ складають не тільки ті компанії, які увійшли до обов’язкового переліку, визначеного на законодавчому рівні, але й останнім часом з’являється все більше і більше компаній, які у добровільному порядку складають МСФЗ-звітність. Стимулом для таких компаній є вимоги міжнародних банків щодо умов кредитування, співробітництво з зарубіжними партнерами, прагнення отримати довіру іноземних інвесторів та інші.

Отримайте відповіді на всі питання щодо трансформації фінансової звітності  — приймайте участь у   2 денному майстер-класі від практикуючого експерта з багаторічним досвідом трансформації фінансової звітності  «Трансформація фінансової звітності в МСФЗ-формат: методика та процедури (Практикум «100+ трансформаційних коригувань»)», який відбудеться у Києві 30-31 жовтня 2018 р.!

Ефективність програми

  • методика та процедури трансформації від експерта-практика
  • практикум «100+ трансформаційних коригувань» (наскрізний приклад трансформаційних коригувань при переході на складання МСФЗ-звітності по об’єктах бухгалтерського обліку)
  • дорожня карта переходу на МСФЗ
  • покроковий аналіз заходів і процедур при переході на МСФЗ
  • формат та побудова фінансової звітності за МСФЗ з прикладами
  • примітки до фінансової звітності: структура і побудова
  • форум питань та відповідей.

Програма детальніше >>>

Працюйте разом з експертами-практиками, які мають справжній досвід трансформації, і Ви отримаєте реальні знання і навички трансформації фінансової звітності в МСФЗ-формат.

 Забронювати місце >>>

Обсуждение закрыто.