Переможців VI Конкурсу студентських робіт з МСФЗ визначено!

лого15 грудня 2018 року відбувся фінал VI Конкурсу студентських робіт з МСФЗ. До Києва приїхали фіналісти з різних міст України і гідно боролися за перемогу. Вже не вперше до участі в Конкурсі було допущено колективні роботи. Учасників фіналу також приїхали підтримати їх колеги-студенти та керівники.

поддержка 2

жюри 1Кожен фіналіст презентував результати своєї роботи і відповідав на питання членів журі, до якого в цьому році приєдналися доктори наук і докторанти з бухгалтерського обліку Харламова Олена,  Чумак Оксана та представник співорганізаторів Директор
Institute of Certified Financial Managers UK in Ukraine, Coordinator Global ICB/ICFM  UK in Ukraine and Kavkaz Хорікова Олена Петрівна.

Наші фіналісти приділили увагу питанням транспарентності фінансової звітності за МСФЗ, методики дисконтування, оцінки за справедливою вартістю, відображення землі та інвестиційної нерухомості у звітності за МСФЗ тощо. Сьогоднішні студенти дуже талановиті, розумні та прагнуть професійного розвитку та зростання.

За результатами публічного захисту було визначено переможців:

Корецька 11 місце — Корецька Юлія “Транспарентність фінансової звітності, складеної за МСФЗ, як інструмент антикорупційної діяльності в Україні” (Житомирський державний технологічний університет)

Ганус Новак 22 місце — Ганус Ірина, Новак Ксенія “Дисконтування та справедлива вартість  у фінансовій звітності за МСФЗ” (Сумський державний університет)

Потьомкіна 33 місце — Потьомкіна Антоніна “Практика впровадження МСФЗ в українські підприємства: досвід і проблемні питання на прикладі ПАТ «Київстар»” (Одеський національний економічний університет)

призы 2Переможці отримали призи, серед яких сертифікати на безкоштовне навчання і екзамени за міжнародними сертифікаційними програмами, можливість проходження практики у провідних аудиторських компаніях тощо.

Всі бажаючи студенти-фіналісти приєдналися до асоційованих членів ГС ПАБУ і зможуть користуватися перевагами членства у професійній організації. Тези переможців будуть опубліковані на сторінці відкритої міжнародної інтернет-конференції “МСФЗ: дослідження, наука, практика, імплементація”.

До зустрічі на Конкурсі у наступному році!

 

Обсуждение закрыто.