Переможців V Конкурсу студентських робіт з МСФЗ визначено!

лого16 грудня відбувся фінал V Конкурсу студентських робіт з МСФЗ. Фіналісти приїхали з різних міст України і гідно боролися за перемогу. Учасників фіналу також приїхали підтримати їх колеги-студенти та керівники. Кожен фіналіст презентував результати своєї роботи і відповідав на питання членів журі, до якого в цьому році приєдналися доктори наук і докторанти з бухгалтерського обліку Харламова Олена, Давидюк Тетяна, Засадний Богдан, Чумак Оксана та представники співорганізаторів. В цьому році вперше до участі в Конкурсі було допущено і колективні роботи. Наші фіналісти приділили увагу питанням таксономії фінансової звітності та XBRL, фінансовим інструментам, консолідації фінансової звітності, виправленню помилок тощо. Приємно усвідомлювати, що серед сьогоднішніх студентів є талановиті, розумні та такі, що прагнуть професійного розвитку та зростання.

IMG_6857

 

 

 

 

 

 

За результатами публічного захисту було визначено переможців:

1 місце — Шарапка Катерина Олександрівна — Порядок виправлення помилок у фінансовій звітності за МСФЗ (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» – Київ) 

2 місце — Ковальчук Оксана Романівна — Застосування таксономії МСФЗ в Україні: перспективи та проблеми (Житомирський державний технологічний університет – Житомир)

3 місце — Борисенко Анна Олександрівна, Христофор Альона Валеріївна — Формування звітності в форматі XBRL за допомогою Таксономії МСФЗ, як інструмент прозорості фінансової звітності (Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету – Харків)

Переможці отримали призи, серед яких Міжнародні стандарти аудиту, річна підписка на журнал “Аудитор України”, навчальні посібники з професійних дисциплін, сертифікати на безкоштовне навчання і екзамени за міжнародними сертифікаційними програмами, можливість проходження практики у провідних аудиторських компаніях тощо. Всі бажаючи студенти-фіналісти приєдналися до асоційованих членів ГС ПАБУ і зможуть користуватися перевагами членства у професійній організації. Тези переможців будуть опубліковані на сторінці відкритої міжнародної інтернет-конференції “МСФЗ: дослідження, наука, практика, імплементація”.

IMG_6863До зустрічі на Конкурсі у наступному році.

 

 

Обсуждение закрыто.