Отримайте CIMA в МАСБА!

Russian CIMA Logo Lockup1_R_RGBДля сучасних власників бізнесу критичною є висока кваліфікація менеджерів, які здатні розробляти ефективну стратегію, беручи до уваги економічну ситуацію, а також реальні й потенційні ризики. Такими фахівцями, як правило, є менеджери, які отримали професійну кваліфікацію та мають знання в сфері управлінського обліку та прийняття рішень, підтверджені дипломом CIMA.

Цінність кваліфікації CIMA в тому, що підготовка управлінців підсилює в них фінансистів і в одночас у фінансистах підсилюються навички управлінців. Це дозволяє ширше подивитися на бізнес в цілому, краще його зрозуміти, а отже й ефективніше управляти.

Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів та аудиторів (МАСБА) — акредитований провайдер по програмі Chartered Institute of Management Accountants (СІМА) проводить реєстрацію на весняну сесію! Початок навчання 16 березня 2019 р.

Графік навчання CIMA: P1 -Київ:

БерезеньКвітеньТравень
30 (сб)06 (сб)
13 (сб)
20 (сб)
04 (сб)
11 (сб)
18 (сб)

Графік навчання CIMA: P1 -Харків:

БерезеньКвітеньТравень
31 (нд)07 (нд)
14 (нд)
21 (нд)
05 (нд)
12 (нд)
19 (нд)

Дедлайн реєстрації:

  • з 01 лютого по 17 березня — реєстрація на програму (оплата реєстраційного внеску) ;
  • з 01 лютого по 29 березня — реєстрація на іспит в особистому кабінеті MyCIMA кожного студента;
  • з 01 лютого по 29 березня — вибір екзаменаційного центру Pearson Vue і дати іспиту (реєстрація на іспити).

Залишити заявку на курс >>>

Кваліфікація CIMA користується незмінним авторитетом в середовищі європейських фахівців в галузі стратегічного й фінансового управління.

Обсуждение закрыто.