СIMA: кваліфікаційний Олімп управління бізнесом

cima_logo2CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) Міжнародна асоціація фахівців в галузі управлінського обліку. CIMA має багату історію, що почала свій відлік з 1919 року, і на даний момент займає лідируючі позиції серед професійних міжнародних асоціацій в галузі управління бізнесом.

Для кого важлива кваліфікація СIMA

Кваліфікація сертифікованого фахівця з управлінського обліку краща для тих, хто будує кар’єру в сфері бізнесу, фінансів, управління, в т.ч. для керівників компаній, фінансових директорів, головних бухгалтерів, менеджерів у сфері фінансів, фахівців з управлінського обліку, стратегічного і фінансового управління. Це можливість ширше подивитися на бізнес в цілому, краще його зрозуміти, а отже й ефективніше управляти.

Переваги кваліфікації СIMA

  • Сертифікати CIMA визнаються в усьому світі незалежно від того, в якій країні кандидат проходив підготовку та (або) здавав іспити.
  • CIMA як професійна кваліфікація допомагає в очах керівництва виділитися серед кандидатів. Для компаній наявність кваліфікації персоналу є важливим підтвердженням професійного рівня.
  • Отримані студентами CIMA навики й знання дають їм безліч новаторських інструментів і ефективних рішень, необхідних для управління бізнесом.
  • Наявність сертифіката CIMA підвищує конкурентоспроможність фахівця на ринку праці…

Що включає курс CIMA «Управління ефективністю бізнесу»

У процесі навчання за програмою CIMA «Управління ефективністю бізнесу» слухачі здобувають необхідні знання, що охоплюють ключові аспекти управління ефективністю бізнесу, а також отримують навички для роботи з інвестиційними проектами, постановки системи бюджетування та обліку витрат.

Для отримання сертифікату CIMA «Управління ефективністю бізнесу» і статусу CIMA CertPM (Russian) студентам необхідно здати іспити з двох модулів:

Теми модулей CIMA Р1 та Р2 взаємопов’язані та доповнюють один одного, а отримані знання є актуальними і максимально наближеними до реалій сьогодення сучасних компаній, що дозволяє використовувати отримані знання в реальному часі.

Екзаменаційні сесії  CIMA

Іспити проводяться 2 рази на рік — у травні та листопаді у формі комп’ютерного тесту. Протягом 90 хвилин необхідно відповісти на 60 питань (150 балів). Прохідний бал — 100! Запис на іспити відбувається в особистому кабінеті кожного претендента MyCIMA. Навчання та істипи проходять російською мовою.

У сертифікаті буде представлене формулювання на двох мовах: англійською: CIMA Certificate in Performance Management in Russian, російською: Сертифікат CIMA «Управління ефективністю бізнесу».

Акредитований провайдер СІМА в Україні

CIMAМіжнародна академія сертифікації бухгалтерів та аудиторів (МАСБА) акредитований провайдер по програмі Chartered Institute of Management Accountants (СІМА).

 

Залишити заявку на курс >>>