Трансформація фінансової звітності в МСФЗ-формат

Найближчі дати:

  • 23-24 квітня 2018 р., Київ

До уваги аудиторів!

Відповідно до п. 6.1.7. діючого Положення про постійне удосконалення професійних знань аудиторів України (у редакції рішення Аудиторської палати України від 29.06.2017 р. № 347/11) участь у короткострокових заходах зараховується в інші види постійного удосконалення професійних знань аудиторів.

Програма тренінг-семінару

  • МСФЗ та їх застосування в Україні в контексті змін до Закону України “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність”.
  • Основні вимоги МСФЗ 1 “Перше застосування МСФЗ”. Ключові дати переходу на складання МСФЗ-звітності. Порядок і стадії переходу на складання МСФЗ-звітності. Виправлення помилок як превентивний крок при переході на складання МСФЗ-звітності. Виключення з ретроспективного застосовування МСФЗ. Інвентаризація при переході на МСФЗ. Особливості вибору облікових політик при переході на МСФЗ-звітність.
  • Види трансформації фінансової звітності. Основні правила трансформації. Трансформаційні процедури та коригування при переході на складання МСФЗ-звітності (по об’єктах бухгалтерського обліку).
  • Формат та побудова фінансової звітності за МСФЗ. Примітки до фінансової звітності: структура і побудова. Звірки у першій МСФЗ звітності. Співвідношення вимог українського законодавства і МСФЗ до фінансової звітності.

Деталі

Роздатковий методичний матеріал
Можливість корпоративного навчання
Тривалість2 дні
Час занятьз 10-00 по 17-00
Вартість3 500 грн.
Знижка для членів ГС “ПАБУ”10 %
Місце проведення: м. Київ, Центр, (аудиторія узгоджується)

Лектор:

Версия 2Харламова Олена – член Аудиторської палати України, ректор ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», генеральний директор Агентства з МСФЗ, віце-президент ГС «Палата аудиторів і бухгалтерів України»,  AССА DipIFR , ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-Professional, доктор економічних наук, експерт з фінансового обліку, звітності та МСФЗ.

 Залишити заявку >>>