АКТУАЛЬНО ПРО ПОДАТКИ

4-денний курс складається з 3-х короткострокових програм (40 годин), які зараховуються у постійне удосконалення професійних знань аудиторів без тестування.

Найближчі дати:

  • 11-14 червня 2018 р., Київ

До уваги аудиторів!

Відповідно до п. 6.1.7. діючого Положення про постійне удосконалення професійних знань аудиторів України (у редакції рішення Аудиторської палати України від 29.06.2017 р. № 347/11) участь у короткострокових заходах зараховується в інші види постійного удосконалення професійних знань аудиторів.

Деталі тренінг-семінару:

  • Роздатковий методичний матеріал
  • Тривалість — 4 дні
  • Час занять з 09-00 по 17-40

Вартість участі: 3 000,00 грн.*
* Для членів ГС «ПАБУ» — 2 700 грн.

Програма тренінг-семінару:

  • 16 ак. год. «Застосування норм Податкового кодексу України при виконанні аудиторських завдань: особливості оподаткування та сплати ПДВ». Аналіз особливостей заповнення податкової декларації та проблемних питань, що виникають в господарський діяльності. Право на податковий кредит у разі порушень заповнення інформації про коди товарів та послуг. Огляд законодавчих змін щодо порядку електронного адміністрування ПДВ. Порядок блокування та розблокування реєстрації податкових накладних. Проблемні питання формування ПДВ та бюджетного відшкодування. Практика складання та помилки при заповненні податкової декларації з ПДВ. Методика аудиту податку на додану вартість. Оцінювання суттєвості та ризиків в аудиті ПДВ. Аудиторські докази з питань ПДВ.
  • 8 ак. год. «Аудит розрахунків з бюджетом за податками на доходи фізичних осіб та суб’єктів спрощеної системи оподаткування». Основні аспекти аудиту податків (зборів) на доходи фізичних осіб та єдиного податку. Перевірка нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб. Особливості обкладання військовим збором окремих видів виплат. Особливості ведення обліку та складання звітності платниками єдиного податку різних груп. Типові помилки в заповненні звітності платниками єдиного податку
  • 16 ак. год. «Порядок проведення перевірки розрахунків по заробітній платі та кадровому обліку» Традиційні та альтернативні системи оплати праці та їх документальне оформлення. Середня заробітна плата для виплат лікарняних, допомоги по вагітності та пологах та їх документальне оформлення. Вимоги П(С)БО та МСФЗ до порядку розрахунків з працівниками. Перевірки Держпраці: законодавчі вимоги, практика та статистика. Порядок подання та виправлення помилок у звітності з оплати праці. Новий Трудовий кодекс: нові можливості чи нові обмеження? Система оплати праці: тарифна та безтарифна. Порядок заповнення трудових книжок з прикладами та поясненнями.

Лектори:

Панченко Інна Анатоліївна – завідувач кафедри фінансового обліку за МСФЗ та П(С)БО ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», к.е.н., доцент, сертифікований аудитор України, керівник департаменту бухгалтерського та податкового консалтингу ТОВ «SCI-КОНСАЛТИНГ».
Новіченко Людмила Степанівна – доцент кафедри фінансового обліку за МСФЗ та П(С)БО ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», к.е.н., доцент, сертифікований аудитор України, директор ТОВ «Центр розвитку аудиту».
Салова Наталія Андріївна – податковий консультант, сертифікований аудитор, лектор акредитованого в Україні центра Міжнародної асоціації бухгалтерів IAB, Великобританія.

Довідки та реєстрація на семінар:
Тел. +38-067-904-66-46, +38-095-243-01-31
manag1@amsfo.com
Свистун Наталія

 Надіслати заявку >>>