Нові стандарти МСФЗ 9, 15, і 16 у питаннях та відповідях: консультаційний вебінар

Результат пошуку зображень за запитом "вопрос и ответы"Нові МСФЗ по фінансових інструментах (МСФЗ 9), виручці (МСФЗ 15) та оренді (МСФЗ 16) глобально вплинули на облік і фінансову звітнісь, бо зачіпають сфери, які характерні якщо не для всіх, то точно для більшості компаній.

Сподіваємося, що всі, хто складає МСФЗ-звітність, вже неодноразово відвідали різні заходи, де мали можливість ознайомитися з основними положеннями нових стандартів, вивчити їх вимоги і навіть спробувати їх застосувати на практиці.

Якщо у Вас немає питань щодо  застосування МСФЗ 9, 15, і 16 — ми Вас вітаємо і бажаємо своєчасно і якісно підготувати МСФЗ-звітність за 2018 рік.

А якщо у Вас все ж таки залишаються питання поки що без відповідей — приєднуйтесь до консультаційного вебінару, на якому будуть розглянуті найбільш часті питання, які ми зібрали в ході проведення семінарів щодо застосування МСФЗ 9, 15, і 16.

Вебінар доступен у записі!

  • календ+годНайближчі дати перегляду:
  • 27 травня 2019 р. з 16-00 до 18-00
  • 17 червня 2019 р. з 16-00 до 18-00

Про що будемо говорити…

  • … резерви очікуваних кредитних збитків і коли можна застосовувати спрощення
  • … віднесення фінансових активів до відповідних класифікаційних груп та їх оцінки
  • … як застосовується дисконтування в операціях оренди і як вплаває графік платежів на розрахунок активів і зобов’язань
  • … поставка і оплата не співпадають — що з виручкою і чи часто винакатимуть контрактні активи
  • та ще 20+ актуальних питань…

Хто наші спікери…

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит

Харламова  Олена –  ректор ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», генеральний директор Агентства з МСФЗ, віце-президент ГС «Палата аудиторів і бухгалтерів України»,  AССА DipIFR , ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-Professional, доктор економічних наук, експерт з фінансового обліку, звітності та МСФЗ.


 

Зацерковна Тетяна– генеральний директор ТОВ «СЕЙЯ-КИРШ-АУДИТ», сертифікований аудитор, заступник Голови Громадської ради при Державній фіскальній службі у м.Києві, експерт з МСФЗ, DipIFR, заслужений економіст України, член ГС «ПАБУ».


Організаційний внесок на покриття витрат

  • для членів ПАБУ 200 грн.,
  • для інших учасників 400 грн.

Реєстрація обов’язкова (вхід до вебінарної кімнати за індивідуальними посиланнями, які будуть надіслані зареєстрованим учасникам у день вебінару)

Забронювати місце для участі* >>>

* При реєстрації Ви можете в коментарях форми поставити своє питання для спікерів

Учасники вебінару діляться своїми враженнями *:

Огромное спасибо за вебинар, за удобный формат, за ответы, на поиск которых мы б все потратили гораздо больше времени!!!!!.Ирина

 

 

Обсуждение закрыто.