Навігатор по XBRL в Україні — старт: відкритий вебінар від МАСБА

завантаженняXBRL швидко стає обов’язковим форматом звітності у більшості країн світу. З 2019 році до їх числа приєдналася Україна. XBRL офіційно рекомендований до використання і підтримується Радою з МСФЗ для складання звітності в електронному форматі. Як вплине перехід на подання звітності за МСФЗ таксономією і як з цим впоратися – ми будемо говорити в нашому вебінарі «Навігатор по XBRL в Україні — старт». Приєднуйтеся!

Ефективність

  • дізнайтеся як впровадження стандарту XBRL змінить механізм звітування в Україні
  • з’ясуйте що таке базова та розширена МСФЗ таксономії, як з ними працювати
  • отримайте інформацію про програмне забезпечення XBRL
  • скористайтеся можливістю поставити запитання нашому лектору – члену робочої групи із розробки української МСФЗ таксономії та впровадження XBRL в Україніи

календ+год

Приєднуйтесь!!!
21 березня з 12-30 до 14-00 до вебінару
«Навігатор по XBRL в Україні — старт».

Ключові питання:

  1. Чому саме XBRL обрано як стандарту ділової звітності?
  2. Міжнародний досвід та найкращі практики XBRL
  3. МСФЗ таксономія та звітний документ – це просто!
  4. Статус XBRL в Україні: що очікує компанії, які звітують за МСФЗ
  5. Єдина Система фінансової звітності (СФЗ): механізм функціонування
  6. Форум питань та відповідей.

увага«Навігатор по XBRL в Україні – старт»  є першим ознайомчим вебінаром перед запуском 4 денного курсу «Навігатор по XBRL в Україні», який складається з 4 модулів, поділених на вступну і поглиблену (технічну) частини. Участь у курсі надасть вам розуміння електронного формату збору і обробки звітних даних на базі XBRL, архітектури XBRL, дізнаєтесь про програмні інструменти роботи з МСФЗ таксономією та створення і валідацію власних XBRL звітів, зможете перевірити готовність власної технічної платформи до обміну з єдиною СФЗ, ознайомитесь із кращими практиками переходу на XBRL.

shmatkoСпікер  Шматко Наталія – експерт з МСФЗ, спеціаліст з таксономії XBRL. Має 15-річний практичний досвід розробки нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності та їх впровадження в ІТ-системах, учасник робочої групи проектів технічної допомоги США та ЄС щодо впровадження XBRL як стандарту звітності для фінансового сектору України, співавтор українського перекладу та розробник розширеної версії таксономії МСФЗ, керівник команди тестування розширеної таксономії МСФЗ, доцент кафедри фінансового обліку за МСФЗ і П(С)БО ПВНЗ «МАСБА», кандидат  економічних наук, Польща

регРеєстрація обов’язкова!
Вхід до вебінарної кімнати за індивідуальними посиланнями, які будуть надіслані зареєстрованим учасникам у день вебінару.

Забронювати місце для участі >>>

Обсуждение закрыто.