МСФЗ на порозі?! Все, що потрібно знати про трансформацію

трансформацияПрийняття змін до Закону України “Про бухгалтерській облік і фінансову звітність” від 16.07.1999 № 996-XIV в частині застосування міжнародних стандартів, створило умови для розширення впровадження Міжнародних стандартів фінансової звітності в українську облікову практику. Значна кількість компаній, серед яких перш за все великі компанії, відтепер зобов’язані складати фінансову звітність за МСФЗ та засвідчувати її достовірність шляхом незалежного аудиторського підтвердження.  Фінансову звітність за МСФЗ складають не тільки ті компанії, які увійшли до обов’язкового переліку, визначеного на законодавчому рівні, але й останнім часом з’являється все більше і більше компаній, які у добровільному порядку складають МСФЗ-звітність. Стимулом для таких компаній є вимоги міжнародних банків щодо умов кредитування, співробітництво з зарубіжними партнерами, прагнення отримати довіру іноземних інвесторів та інші.  Перехід на МСФЗ є достатньо складним процесом, оскільки вимагає певного часу, досвіду, додаткових обліково-аналітичних процедур, організаційно-методологічного забезпечення тощо, що актуалізує удосконалення професійних знань бухгалтерів і аудиторів з питань трансформації фінансової звітності в МСФЗ-формат.

Отримайте відповіді на всі питання щодо трансформації фінансової звітності  — приймайте участь в  оновленому Компакт-курсі з МСФЗ.

 Залишити заявку на участь >>>

4-денний Компакт-курс — це максимум корисної інформації в стислі терміни:

огляд МСФЗ та МСБО + авторська методика трансформації + практикум

Програма Компакт-курсу:

Працюйте разом з експертами-практиками, які мають справжній досвід трансформації, і Ви отримаєте реальні знання і навички трансформації фінансової звітності в МСФЗ-формат.

 Забронювати місце >>>

Обсуждение закрыто.