МАСБА: Акредитований провайдер CIMA в Україні

Russian CIMA Logo Lockup1_R_RGB!лого-МАСБА-1

Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів та аудиторів (МАСБА)акредитований провайдер по програмі Chartered Institute of Management Accountants (СІМА) «Управління ефективністю бізнесу» (російською).

Сертифікований інститут фахівців з управлінського обліку CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) був заснован у 1919 році. Сьогодні СІМА — це визнана на міжнародному рівні організація, що спеціалізується на розвитку теорії та практики управлінського обліку, а також займається сертифікацією фахівців даної галузі.

Кваліфікація CIMA представляє вдале поєднання менеджменту, обліку та бізнес-стратегії і розроблена таким чином, щоб фахівець міг отримати повний набір компетенцій від менеджера першого рівня до керуючого директора. Цінність CIMA в тому, що вона здійснює підготовку з управлінців на фінансистів, а з фінансистів на управлінців.  Кваліфікація CIMA користується незмінним авторитетом в середовищі європейських фахівців в галузі стратегічного й фінансового управління.

Навчання для керівників компаній, фінансових директорів, головних бухгалтерів, менеджерів у сфері фінансів, фахівців з управлінського обліку, стратегічного і фінансового управління для отримання Кваліфікації сертифікованого фахівця з управлінського обліку (СІМА) — реальна можливість ширше подивитися на бізнес в цілому, краще його зрозуміти, а отже й ефективніше управляти!

Детальніше про кваліфікацію >>>

 

Обсуждение закрыто.