Компакт-курс з МСФЗ — перші підсумки!

1З 29 жовтня по 01 листопада 2018 р. у Києві проходив актуальний, насичений великою кількістю прикладів Компакт-курс з МСФЗ!
Як відмічають учасники програми — це був «…Тиждень глибокого занурення у трансформацію…».  А програма Компакт-курсу дійсно дуже насичена:

IMG_8222Особливістю Компакт-курсу з МСФЗ була можливість слухачів прийяти участь у тому дні курса, який був для них найбільш цікавим. Тому представники підприємств,  що зобов’язані перейти на МСФЗ згідно змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», обрали (й не помилилися) повний курс. А слухачі, які мали певні знання та досвід, відвідали безпосередньо практикуми з трансформації фінансової звітності в МСФЗ-формат та фінансових розрахунків в МСФЗ.

В окремі дні аудиторія не могла прийняти усіх бажаючих, а кількість практичних питань дала змогу ще поглибити змістовність програми. Тому ми повторюємо у Києві тренінг «Трансформація фінансової звітності в МСФЗ-формат: методика та процедури». Практикум «100+ трансформаційних коригувань»  10-12 грудня 2018 р. (бронюйте місця заздалегідь).

Залишити Онлайн-заявку >>>

2Кожний слухач Компакт-курсу з МСФЗ отримав Сертифікат!

Учасники Компакт-курсу з МСФЗ діляться своїми враженнями*:

Хочу висловити подяку Олені Харламовій за два дні інтенсивного тренінгу. Ви одна з найкращих вчителів, що діляться не тільки теорією, а й особистим досвідом. ДякуюОлександр

*Відгуки публікуються тільки за згодою учасників

Обсуждение закрыто.