АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Відкритий вебінар в прямому ефірі

ЗАКОН ПРО БУХОБЛІК: 5 ключових новацій законопроекту

29 вересня об 11:00

Влітку 2021 року Міністерство фінансів України оприлюднило проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Цей законопроєкт навіть пройшов громадське обговорення, але законом ще не став. Проте, він містить суттєві положення, які можуть кардинально змінити системи обліку в деяких компаніях – комусь спростити життя, а комусь і ускладнити.

Законопроєктом пропонується:

  • запровадити категорії груп материнського підприємства та його дочірніх підприємств;
  • звільнити від обов’язкового складання і подання консолідованої фінансової звітності, крім малих груп, також групи середніх розмірів;
  • удосконалити окремі норми щодо подання фінансової звітності, складеної за міжнародними стандартами фінансової звітності на основі таксономії фінансової звітності в єдиному електронному форматі;
  • уточнити положення щодо оприлюднення консолідованої фінансової звітності;
  • удосконалити положення щодо первинних документів.

Ми проаналізували детально пропозиції Міністерства фінансів і готові поділитися з Вами оглядом очікуваних змін, щоб Ви завжди були наготові, які б віражі не  зустрічалися на Вашому професійному шляху!

Приєднуйтеся до БЕЗКОШТОВНОГО вебінару «ЗАКОН ПРО БУХОБЛІК: 5 ключових новацій законопроекту» 29 вересня об 11:00!

Відкритий вебінар в прямому ефірі

ЗАКОН ПРО БУХОБЛІК: 5 ключових новацій законопроекту

Лектор Олена Харламова

Лектор

Олена Харламова – засновник та гендиректор Агентства з МСФЗ, партнер Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, завідувачка відділу методології бухгалтерського обліку НДФІ ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

ЗАКОН ПРО БУХОБЛІК: 5 ключових новацій законопроекту

ЗАКОН ПРО БУХОБЛІК: 5 ключових новацій законопроекту