MASBA

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінари з МАСБА - це зручно та ефективно!

Вебінарні програми навчання з МСФЗ та П(с)БО 24/7!

0 / 7
годин / днів
– трансляції вебінарів 24/7*
– зручний спосіб оплати
– повна підтримка клієнтів
* Відеозапис буде доступний для перегляду на одному комп’ютері або мобільному пристрої протягом 7 діб з дати активації доступу.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ СЕРВІСОМ

1. Після оплати Ви отримаєте лист на вказану email адресу з посиланням на відео та паролем. Якщо Ви не отримали лист після оплати, будь ласка, зверніться до нас. Іноді листи потрапляють у СПАМ, просимо перевіряти цю папку на своєму email акаунті. 
 
2. Не передавайте посилання на відео іншій особі. Це призведе до блокування доступу.
 
3. Ви можете переглядати відео лише на одному комп’ютері або мобільному пристрої протягом 7 діб з дати активації доступу. При цьому cookies у веб-браузері мають бути дозволені. Спроба перегляду відео на різних веб-браузерах призведе до блокування доступу. 

 

Відгуки наших клієнтів

Харламова Олена Вікторівна — Професіонал і великий фанат своєї справи. Її знання та досвід у сфері МСФЗ, а також вміння його передавати слухачам семінарів (навчання на сертифікацію, підвищення кваліфікації, тематичні вебінари…) заслуговують на високу оцінку. Навіть якщо дуже добре знаєшся в темі, завжди, може і певні деталі взнаєш, які є корисними. ПО новим стандартам та розкриттям значна увага приділяється саме практичному аспекту, застосуванню в повсякденній роботі даних знань. Багато чого в роботі стає легшим після участі у відповідних семінарах та вебінарах. Окрема вдячність за вебінари (2018) по підвищенню кваліфікації аудиторів, які можна було слухати безпосередньо на робочому місці. Очні семінари є більш ефективними, це — усім зрозуміло. Проте з об’єктивних приичин брати участь в них не всі можуть. Знання, досвід, харизма, вміння спілкуватись з аудиторією та її вічувати — це ті якості, які роблять навчання цікавим татаким, що його можна застосовувати в повсякденній роботі, підвищуючи її якість, ефективність, швидкість.
Олександр
Хочу поблагодарить Елену Викторовну за прекрасное обучение по курсу МСФО! Вы прекрасный специалист который делится с нами своими знаниями и опытом. Спасибо Вам, с удовольствием буду приходить на ваши семинары
Екатерина
Прослушала семинар Елены Викторовны! Сразу ощущается опыт, профессионализм, владение знаниями по МСФО. Благодарна за четкие ответы на наши вопросы. Приятно и полезно общаться с профессионалом. Удачи и побед, процветания в бизнесе!
Валентина
Понравилась деловая, но в то же время непринужденная атмосфера на семинарах и тренингах Елены Викторовны. Интересно и понятно. Одним словом — Профессионально!
Валентина
Неделю назад начались мои курсы по программе подготовки к сдаче квалификационного экзамена для получения сертификата аудитора Украины в АУДИТОРСКОЙ ПАЛАТЕ УКРАИНЫ («Центр развития аудита»). Очень понравились лекторы- действующие аудиторы, юристы. Где-то 2 месяца назад знакомилась для себя с интернет изданием «Все про МСФО» (международные стандарты финансовой отчетности) («Вестник Агентства по МСФО»). Каково же было мое приятное удивление… лекции по самой сложной теме (для меня) по международным стандартам вела ЕЛЕНА ХАРЛАМОВА — генеральный директор Аудиторской фирмы «Агентство по МСФО», вице-президент Федерации профессиональных бухгалтеров и аудиторов Украины, главный редактор того самого интернет издания так полезного в моей работе!) Спасибо за прекрасные и интересные лекции! Вдохновили!
Татьяна
Была на теоретическом курсе МСФО и трансформации. Елена Викторовна понятно подает информацию, разбирает конкретные примеры, всегда отвечает на вопросы слушателей. Обязательно хочу посетить практический курс МСФО. Спасибо, Елена Викторовна, за Ваши семинары, лекции, тренинги
Татьяна
Добрый день, хотела бы поделиться своими впечатлениями от тренинга, Киев, в период с 16-19.04.2018. Формат тренинга — практические кейсы. Очень правильно выбран формат. Теория важна, но главное — правильно применить ее в жизни. На мой взгляд, актуальной могла бы быть тема подготовки учетной политики по МСФО в формате практических кейсов. Если это случиться, формат мог быть таким: наперед спросить будущую аудиторию вопросы, с которыми они сталкиваются в бизнес-деятельности компаний, и какие именно аспекты учетной политики им стоит включить в учетную политику. Спасибо
Людмила