АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінарний марафон з вебінарів у запису!

Дисконтування: он-лайн курс для практиків

Дисконтування останнім часом на вустах у бухгалтерів, незалежно від того, які стандарти застосовуються – МСФЗ чи П(С)БО. Насправді дисконтування – це не тільки бухгалтерська процедура, сфера його застосування значно ширше, тому незалежно від концептуальної основи обліку і звітності ЦЕ МАЄ ЗНАТИ КОЖНИЙ БУХГАЛТЕР!

Крім того, останнім часом дисконтування стало сферою пильної уваги податківців та інших контролюючих органів. Причина в тому, що дисконтування напряму впливає на об’єкт оподаткування, державні дивіденди та, взагалі, на фінансові результати компанії. Тож “ціна” помилки в питаннях дисконтування в останні роки суттєво зросла, тому не радимо відкладати питання вивчення дисконтування та його грамотного впровадження в облік.

Багатьох бухгалтерів впровадження дисконтування як на етапі переходу на МСФЗ, так і з внесенням змін до П(С)БО, застало зненацька. Тому кожному бухгалтеру довелося вивчати техніку і методику дисконтування, можна сказати, з нуля. Вкрай важливо, щоб Ваші знання і навички в дисконтуванні були цілісними, без “білих плям” і “прогалин”.

В цьому марафоні для Вас ми зібрали базові основи дисконтування, варіанти вирішення проблеми вибору ставок дисконтування та ключові ситуації, в яких МСФЗ і П(С)БО вимагають застосовувати техніки дисконтування і готові поділитися з Вами зрозумілими прикладами розрахунками та бухгалтерськими проведеннями, щоб вже гарантовано Ви були впевнені у своїх знаннях щодо застосування дисконтування в обліку і могли надалі відшліфовувати свій професіоналізм в цьому напрямку.

Відкладаючи питання дисконтування та його грамотного впровадження в облік, Ви підвищуєте ризики недостовірності фінансової звітності, викривлення фінансового результату та об’єкту оподаткування, претензій з боку аудиторів і контролюючих органів та відповідних санкцій.

Ми систематизували основи техніки дисконтування, варіанти вирішення проблеми вибору та розрахунку ставок дисконтування,  обов’язкові випадки застосування дисконтування обліку за П(С)БО та МСФЗ, розробили числові приклади, які ілюструють практику застосування дисконтування, кореспонденцію рахунків для кожного прикладу, створили excel-таблиці до кожного числового прикладу вебінару і всім цим Ви зможете користуватися одразу після вебінару.

Щоб бути впевненими, що Ваші знання є достатніми для практичного і грамотного застосування, рекомендуємо відвідати наш вебінарний марафон “Дисконтування: он-лайн курс для практиків”, який складається з вебінарів:

Ви можете обрати будь-яку комбінацію вебінарів в марафоні в залежності від Вашої зацікавленості!

Кому буде корисний цей вебінар:

Вебінар буде цікавий і корисний головним бухгалтерам, бухгалтерам, фінансовим директорам, економістам, внутрішнім та зовнішнім аудиторам.

Ваші ключові переваги участі у вебінарі:

  • ✅ 6+ годин якісного контенту і тільки про головне у дисконтуванні
  • ✅ 40+ числових прикладів застосування дисконтування з розрахунками та обов’язково бухгалтерськими проводками
  • ✅ 40+ excel-таблиць до кожного числового прикладу вебінару, які Ви отримаєте в електронному форматі
  • ✅ економія як мінімум 80 годин часу на самостійний пошук і систематизацію ключової інформації щодо ставок дисконтування

В програмі вебінару:

Шкода, що Ви не отримаєте числові приклади з дисконтування, можливість попрактикуватися у визначенні  ставок дисконтування, правила дисконтування, систематизовані обов’язкові випадки застосування дисконтування в обліку за П(С)БО і МСФЗ, excel-таблиці до кожного числового прикладу вебінару та корисні слайди роздаткового матеріалу, якщо не приєднаєтесь до вебінарного марафону “Дисконтування: он-лайн курс для практиків”.

Тривалість: 6 години+

Ми в ефірі від 6 години з корисним контентом + додатковий час до останнього запитання у вебінарній кімнаті

Зверніть увагу! При замовленні всіх 4-х вебінарів марафону “Дисконтування: он-лайн курс для практиків” – діє знижка!

Реєструйтеся сьогодні – зробіть крок до професійної майстерності разом з Оленою Харламовою!

Сертифікат

Сертифікат про участь на 12 академічних годин

Зручність оплати. 

Сплатіть зручним способом (платіжною карткою VISA або MasterCard, Приват24, за реквізитами або по рахунку)

4 Вебінари

запис трансляції

Дисконтування: он-лайн курс для практиків

2400 грн.

Лектор

Олена Харламова – ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

Отримати запис вебінару

Дисконтування: он-лайн курс для практиків