АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінар у запису!

Дисконтування 4.0: практика МСФЗ

Дисконтування є невід’ємною частиною бухгалтерського МСФЗ-обліку і має безліч ситуацій застосування – від звичайних позик до довгострокових забезпечень, від оренди до виручки… Дисконтування є вкрай необхідною навичкою бухгалтера, такою ж як і звичайні функції – нарахування зарплати чи амортизації.

Щоб зрозуміти, чи корисним буде для Вас вебінар, спробуйте відповісти на декілька питань. Ви точно знаєте не менше 10 випадків, в яких МСФЗ вимагають дисконтування? Ви згодні, що за певних умов короткострокові позики можуть дисконтуватися?

Ви впевнені, що не пропустили жодної статті в своєму обліку, яка потребує дисконтування? У Вас є excel-таблиці з розрахунками для дисконтування? Якщо хоч одне з поставлених питань змусило Вас задуматися або Ви не впевнені у відповіді, рекомендуємо відвідати чертвертий вебінар нашого марафону “Дисконтування: он-лайн курс для практиків” – “Дисконтування 4.0: практика МСФЗ”.

Останнім часом дисконтування стало чи не однією зі сфер пильної уваги податківців та інших контролюючих органів. Причина в тому, що дисконтування напряму впливає на об’єкт оподаткування, державні дивіденди та, взагалі, на фінансові результати компанії. Тож “ціна” помилки в питаннях дисконтування в останні роки суттєво зросла, тому не радимо відкладати питання вивчення дисконтування та його грамотного впровадження в облік.

Для Вас ми підготували тематичний вебінар, в якому зібрали ключові ситуації, в яких МСФЗ вимагає застосовувати техніки дисконтування і готові поділитися з Вами зрозумілими прикладами та розрахунками, щоб вже гарантовано Ви були впевнені у своїх знаннях щодо застосування дисконтування в обліку і могли надалі відшліфовувати свій професіоналізм в цьому напрямку.

Ми систематизували обов’язкові випадки застосування дисконтування в МСФЗ-обліку, розробили числові приклади, які ілюструють практику застосування дисконтування, створили excel-таблиці до кожного числового прикладу вебінару і всім цим Ви зможете користуватися одразу після вебінару.

Кому буде корисний цей вебінар:

Вебінар буде цікавий і корисний головним бухгалтерам, бухгалтерам, фінансовим директорам, економістам, внутрішнім та зовнішнім аудиторам.

Ваші ключові переваги участі у вебінарі:

 • ✅ 1,5+ години якісного контенту і тільки про головне у дисконтуванні за МСФЗ
 • ✅ 11 числових прикладів застосування дисконтування з розрахунками та обов’язково бухгалтерськими проводками
 • ✅ 11 excel-таблиць до кожного числового прикладу вебінару, які Ви отримаєте в електронному форматі
 • ✅ економія як мінімум 20 годин часу на самостійний пошук і систематизацію ключової інформації щодо ставок дисконтування

В програмі вебінару:

На вебінарі Олена Харламова на числових прикладах відповість на питання:

✅ Як розвіяти міфи про дисконтування?

✅ Які операції потребують дисконтування за МСФЗ?

✅ Як дисконтувати

  • заборгованість?
  • придбання активів з відстрочкою платежу?
  • забезпечення на ліквідацію основних засобів?
  • безвідсоткову позику працівнику, якщо він її частково погасив?
  • орендні зобов’язання?
  • довгострокові аванси отримані (контракти із суттєвим компонентом фінансування)?
  • фінансові інструменти з неринковими ставками?
  • безвідсоткову фінансову допомогу?
  • резерв очікуваних кредитних збитків?

✅ Як за допомогою дисконтування розрахувати цінність використання основних засобів?

Щоб бути впевненими, що Ваші знання є достатніми для практичного і грамотного застосування, рекомендуємо відвідати наш вебінарний марафон “Дисконтування: он-лайн курс для практиків”, який складається з вебінарів:

Ви можете обрати будь-яку комбінацію вебінарів в марафоні в залежності від Вашої зацікавленості!

Шкода, що Ви не отримаєте систематизовані обов’язкові випадки застосування дисконтування в МСФЗ-обліку, числові приклади, які ілюструють практику застосування дисконтування, excel-таблиці до кожного числового прикладу вебінару та корисні слайди роздаткового матеріалу, якщо не приєднаєтесь до вебінару “Дисконтування 4.0:  практика МСФЗ”.

Зверніть увагу! При замовленні всіх 4-х вебінарів марафону “Дисконтування: он-лайн курс для практиків” діє знижка!

Реєструйтеся сьогодні – зробіть крок до професійної майстерності вже 25 вересня об 11:00 разом з Оленою Харламовою!

Сертифікат

Сертифікат про участь на 3 академічні години

Зручність оплати. 

Сплатіть зручним способом (платіжною карткою VISA або MasterCard, Приват24, за реквізитами або по рахунку)

Вебінар

запис трансляції

Дисконтування 4.0: практика МСФЗ

700 грн.

Лектор

Олена Харламова – ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

Отримати запис вебінару

Дисконтування 4.0: практика МСФЗ