АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінар у запису!

Дисконтування 3.0: практика П(С)БО

Дисконтування стало невід’ємною частиною українського бухгалтерського обліку і має застосовуватися при відображенні довгострокової дебіторської і кредиторської заборгованості, забезпечень, позик та в інших випадках.

Щоб зрозуміти, чи корисним буде для Вас вебінар, спробуйте відповісти на декілька питань. Ви точно знаєте не менше 5 випадків, в яких П(С)БО та МСФЗ вимагають дисконтування? Ви вже дисконтуєте безвідсоткові позики? Ви точно вмієте відображати довгострокове погашення позик? Ви розумієте, як відстрочка платежу може суттєво вплинути на облік і об’єкт оподаткування? Якщо хоч одне з поставлених питань змусило Вас задуматися або Ви не впевнені у відповіді, рекомендуємо відвідати третій вебінар нашого марафону “Дисконтування: он-лайн курс для практиків” – “Дисконтування 3.0: практика П(С)БО”.

Останнім часом дисконтування стало сферою пильної уваги податківців та інших контролюючих органів. Причина в тому, що дисконтування напряму впливає на об’єкт оподаткування, державні дивіденди та, взагалі, на фінансові результати компанії. Тож “ціна” помилки в питаннях дисконтування в останні роки суттєво зросла, тому не радимо відкладати питання вивчення дисконтування та його грамотного впровадження в облік.

Для Вас ми підготували тематичний вебінар, в якому зібрали ключові ситуації, в яких П(С)БО вимагає застосовувати техніки дисконтування і готові поділитися з Вами зрозумілими прикладами та розрахунками, щоб вже гарантовано Ви були впевнені у своїх знаннях щодо застосування дисконтування в обліку і могли надалі відшліфовувати свій професіоналізм в цьому напрямку.

Ми систематизували обов’язкові випадки застосування дисконтування в П(С)БО-обліку, розробили числові приклади, які ілюструють практику застосування дисконтування, створили excel-таблиці до кожного числового прикладу вебінару і всім цим Ви зможете користуватися одразу після вебінару.

Кому буде корисний цей вебінар:

Вебінар буде цікавий і корисний головним бухгалтерам, бухгалтерам, фінансовим директорам, економістам, внутрішнім та зовнішнім аудиторам.

Ваші ключові переваги участі у вебінарі:

 

 • ✅ 1,5+ години якісного контенту і тільки про головне у дисконтуванні за П(С)БО
 • ✅ 10 числових прикладів застосування дисконтування з розрахунками та обов’язково бухгалтерськими проводками
 • ✅ 10 excel-таблиць до кожного числового прикладу вебінару, які Ви отримаєте в електронному форматі
 • ✅ економія як мінімум 20 годин часу на самостійний пошук і систематизацію ключової інформації щодо дисконтування за П(С)БО 
 • ✅ 40+ слайдів роздаткового матеріалу в електронному форматі

В програмі вебінару:

На вебінарі Олена Харламова на числових прикладах відповість на питання:

 • ✅ Чому для П(С)БО дисконтування стало актуальним?
 • ✅ Які заборгованості підпадають під дисконтування?
 • ✅ Як зникнення відсотків в редакції П(С)БО вплинуло на український облік?
 • ✅ Чи все довгострокове дисконтується і чи може не існувати теперішньої вартості?
 • ✅ Які рахунки підпадають під дисконтування?
 • ✅ В яких випадках П(С)БО вимагає дисконтування?
 • ✅ Як дисконтувати
  • реструктуризовану заборгованість?
  • забезпечення на ліквідацію основних засобів?
  • безвідсоткову позику працівнику? А якщо він її частково погасив?
  • придбання активів з відстрочкою платежу?
  • безвідсоткові позики?
 • ✅ Як за допомогою дисконтування розрахувати цінність використання основних засобів?
 • ✅ Чи дисконтувати «малишам»?
 • ✅ Що в дисконтуванні є політикою, а що обліковою оцінкою?
 • ✅ Чи можливо уникнути дисконтування?

Щоб бути впевненими, що Ваші знання є достатніми для практичного і грамотного застосування, рекомендуємо відвідати наш вебінарний марафон “Дисконтування: он-лайн курс для практиків”, який складається з вебінарів:

Ви можете обрати будь-яку комбінацію вебінарів в марафоні в залежності від Вашої зацікавленості!

Шкода, що Ви не отримаєте систематизовані обов’язкові випадки застосування дисконтування в П(С)БО-обліку, числові приклади, які ілюструють практику застосування дисконтування, excel-таблиці до кожного числового прикладу вебінару та корисні слайди роздаткового матеріалу, якщо не приєднаєтесь до вебінару “Дисконтування 3.0:  практика П(С)БО”.

Зверніть увагу! При замовленні всіх 4-х вебінарів марафону “Дисконтування: он-лайн курс для практиків” діє знижка!

Реєструйтеся сьогодні – зробіть крок до професійної майстерності з Оленою Харламовою!

Зручність оплати. 

Оплатіть зручним способом (платіжною картою VISA або MasterCard, Приват 24, за реквізитами чи рахунком).

Гарантії. 

Ми гарантуємо повернення платежу у разі Вашої відмови в участі у заході не менш як за 24 години до його початку або надання запису в інший зручний для вас час.

Вебінар

запис трансляції

Дисконтування 3.0: практика П(С)БО

700 грн.

Лектор

Олена Харламова – ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

Отримати запис вебінару

Дисконтування 3.0: практика П(С)БО