АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінар у запису!

Дисконтування 3.0: практика П(С)БО

Дисконтування стало невід’ємною частиною українського бухгалтерського обліку і має застосовуватися при відображенні довгострокової дебіторської і кредиторської заборгованості, забезпечень, позик та в інших випадках.

Щоб зрозуміти, чи корисним буде для Вас вебінар, спробуйте відповісти на декілька питань. Ви точно знаєте не менше 5 випадків, в яких П(С)БО та МСФЗ вимагають дисконтування? Ви вже дисконтуєте безвідсоткові позики? Ви точно вмієте відображати довгострокове погашення позик? Ви розумієте, як відстрочка платежу може суттєво вплинути на облік і об’єкт оподаткування? Якщо хоч одне з поставлених питань змусило Вас задуматися або Ви не впевнені у відповіді, рекомендуємо відвідати третій вебінар нашого марафону “Дисконтування: он-лайн курс для практиків” – “Дисконтування 3.0: практика П(С)БО”.

Останнім часом дисконтування стало сферою пильної уваги податківців та інших контролюючих органів. Причина в тому, що дисконтування напряму впливає на об’єкт оподаткування, державні дивіденди та, взагалі, на фінансові результати компанії. Тож “ціна” помилки в питаннях дисконтування в останні роки суттєво зросла, тому не радимо відкладати питання вивчення дисконтування та його грамотного впровадження в облік.

Для Вас ми підготували тематичний вебінар, в якому зібрали ключові ситуації, в яких П(С)БО вимагає застосовувати техніки дисконтування і готові поділитися з Вами зрозумілими прикладами та розрахунками, щоб вже гарантовано Ви були впевнені у своїх знаннях щодо застосування дисконтування в обліку і могли надалі відшліфовувати свій професіоналізм в цьому напрямку.

Ми систематизували обов’язкові випадки застосування дисконтування в П(С)БО-обліку, розробили числові приклади, які ілюструють практику застосування дисконтування, створили excel-таблиці до кожного числового прикладу вебінару і всім цим Ви зможете користуватися одразу після вебінару.

Кому буде корисний цей вебінар:

Вебінар буде цікавий і корисний головним бухгалтерам, бухгалтерам, фінансовим директорам, економістам, внутрішнім та зовнішнім аудиторам.

Ваші ключові переваги участі у вебінарі:

 

 • ✅ 1,5+ години якісного контенту і тільки про головне у дисконтуванні за П(С)БО
 • ✅ 10 числових прикладів застосування дисконтування з розрахунками та обов’язково бухгалтерськими проводками
 • ✅ 10 excel-таблиць до кожного числового прикладу вебінару, які Ви отримаєте в електронному форматі
 • ✅ економія як мінімум 20 годин часу на самостійний пошук і систематизацію ключової інформації щодо дисконтування за П(С)БО 
 • ✅ 40+ слайдів роздаткового матеріалу в електронному форматі

В програмі вебінару:

На вебінарі Олена Харламова на числових прикладах відповість на питання:

 • ✅ Чому для П(С)БО дисконтування стало актуальним?
 • ✅ Які заборгованості підпадають під дисконтування?
 • ✅ Як зникнення відсотків в редакції П(С)БО вплинуло на український облік?
 • ✅ Чи все довгострокове дисконтується і чи може не існувати теперішньої вартості?
 • ✅ Які рахунки підпадають під дисконтування?
 • ✅ В яких випадках П(С)БО вимагає дисконтування?
 • ✅ Як дисконтувати
  • реструктуризовану заборгованість?
  • забезпечення на ліквідацію основних засобів?
  • безвідсоткову позику працівнику? А якщо він її частково погасив?
  • придбання активів з відстрочкою платежу?
  • безвідсоткові позики?
 • ✅ Як за допомогою дисконтування розрахувати цінність використання основних засобів?
 • ✅ Чи дисконтувати «малишам»?
 • ✅ Що в дисконтуванні є політикою, а що обліковою оцінкою?
 • ✅ Чи можливо уникнути дисконтування?

Щоб бути впевненими, що Ваші знання є достатніми для практичного і грамотного застосування, рекомендуємо відвідати наш вебінарний марафон “Дисконтування: он-лайн курс для практиків”, який складається з вебінарів:

Ви можете обрати будь-яку комбінацію вебінарів в марафоні в залежності від Вашої зацікавленості!

Шкода, що Ви не отримаєте систематизовані обов’язкові випадки застосування дисконтування в П(С)БО-обліку, числові приклади, які ілюструють практику застосування дисконтування, excel-таблиці до кожного числового прикладу вебінару та корисні слайди роздаткового матеріалу, якщо не приєднаєтесь до вебінару “Дисконтування 3.0:  практика П(С)БО”.

Зверніть увагу! При замовленні всіх 4-х вебінарів марафону “Дисконтування: он-лайн курс для практиків” діє знижка!

Реєструйтеся сьогодні – зробіть крок до професійної майстерності з Оленою Харламовою!

Сертифікат

Сертифікат про участь на 2,5 академічні години

Зручність оплати. 

Сплатіть зручним способом (платіжною карткою VISA або MasterCard, Приват24, за реквізитами або по рахунку)

Вебінар

запис трансляції

Дисконтування 3.0: практика П(С)БО

700 грн.

Лектор

Олена Харламова – ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

Отримати запис вебінару

Дисконтування 3.0: практика П(С)БО