З самою технікою дисконтування не так важко впоратися, оскільки це фінансова математика, а ми, бухгалтери і аудитори, звикли працювати з цифрами, формулами, розрахунками. Але ж дисконтування не можна здійснити, не обравши відповідну СТАВКУ дисконтування. І такий вибір вимагає розбиратися, які існують методи вибору та розрахунку ставок дисконтування, які є доступні джерела, яким джерелам можна довіряти і які з них в яких ситуаціях застосовувати.
Крім того, останнім часом дисконтування стало сферою пильної уваги податківців та інших контролюючих органів. Причина в тому, що дисконтування напряму впливає на об’єкт оподаткування, державні дивіденди та, взагалі, на фінансові результати компанії. Тож “ціна” помилки в питаннях дисконтування в останні роки суттєво зросла, тому не радимо відкладати питання вивчення дисконтування та його грамотного впровадження в облік.
Ви не впевнені, де взяти ставку для дисконтування?
Ви сумніваєтесь в тому, що можете розрахувати вбудовану ставку дисконтування?
Не задумувалися, чому виникає різниця між номінальною та ефективною ставкою?
Думаєте, як відображати дисконтування в бухгалтерському обліку і звітності? Якщо Ви позитивно відповіли на хоч одне з поставлених питань, рекомендуємо відвідати другий вебінар нашого марафону “Дисконтування: он-лайн курс для практиків” – “Дисконтування 2.0: ставки + розрахунки”.
Зі ставками потрібно розібратися раз і назавжди, бо недоречний метод визначення або неправильний вибір ставки загрожує викривленням фінансового результату і об’єкту оподаткування і, як наслідок, можуть привести до негативних наслідків для компанії.
Розуміючи гостру потребу у вирішенні проблеми вибору ставок дисконтування, для Вас ми підготували тематичний вебінар, в якому зібрали доступні методи і способи вибору ставок дисконтування і готові поділитися з Вами зрозумілими прикладами та розрахунками, щоб вже гарантовано Ви були впевнені у своїх знаннях щодо вибору ставок дисконтування і могли надалі відшліфовувати свій професіоналізм в цьому напрямку.
Ми зібрали можливі методики визначення ставок дисконтування, розробили числові приклади, які ілюструють вибір ставки дисконтування, створили excel-таблиці до кожного числового прикладу вебінару і всім цим Ви зможете користуватися одразу після вебінару.
Вебінар буде цікавий і корисний головним бухгалтерам, бухгалтерам, фінансовим директорам, економістам, внутрішнім та зовнішнім аудиторам.
На вебінарі Олена Харламова на числових прикладах відповість на питання:
Щоб бути впевненими, що Ваші знання є достатніми для практичного і грамотного застосування, рекомендуємо відвідати наш вебінарний марафон “Дисконтування: он-лайн курс для практиків”, який складається з вебінарів:
Ви можете обрати будь-яку комбінацію вебінарів в марафоні в залежності від Вашої зацікавленості!
Шкода, що Ви не отримаєте числові приклади з розрахунку ставок дисконтування, можливість попрактикуватися у визначенні ставок дисконтування, excel-таблиці до кожного числового прикладу вебінару в електронному форматі та корисні слайди роздаткового матеріалу, якщо не приєднаєтесь до вебінару “Дисконтування 2.0: ставки + розрахунки”.
Зверніть увагу! При замовленні всіх 4-х вебінарів марафону “Дисконтування: он-лайн курс для практиків” діє знижка!
Реєструйтеся сьогодні – зробіть крок до професійної майстерності з Оленою Харламовою!
Зручність оплати.
Оплатіть зручним способом (платіжною картою VISA або MasterCard, Приват 24, за реквізитами чи рахунком).
Гарантії.
Ми гарантуємо повернення платежу у разі Вашої відмови в участі у заході не менш як за 24 години до його початку або надання запису в інший зручний для вас час.
Олена Харламова – ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.