АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінар у запису!

Як судова експертиза може Вам допомогти в податкових спорах?

Унікальна та ексклюзивна тематика від МАСБА та Катерини Проскури – цикл вебінарів щодо судово-економічної експертизи як інструмента захисту платників податків!

За наявності у підприємства спірних питань, що виникли в процесі господарської діяльності та оподаткуванні окремих господарських операцій, попереджуючи можливі негативні наслідки, що можуть виникнути під час податкових перевірок, експертне дослідження може стати важливим аргументом для формування тієї чи іншої позиції обліку та оподаткування господарських операцій підприємства

Багато спірних та неоднозначних питань щодо обліку та оподаткування господарських операцій виникає в процесі господарської діяльності платника податків. Підкріплення позиції платника щодо обліку та оподаткування висновком експерта в подальшому суттєво допомагає в відстоюванні її правоти перед контролюючим органом.

Ви не користуєтесь таким інструментом як судово-економічна експертиза? Шкода ((( Адже Ви втрачаєте реальні додаткові можливості досягти позитивного результату в податкових спорах!

В практиці має місце невірний стереотип відносно того, що експертизи може використовувати тільки слідство і тільки в суді. Спектр застосовування експертиз набагато більший. Ми готові розкрити додаткові можливості та напрями використання експертних досліджень в практиці діяльності платників податків.

Навіщо Вам витрачати час, якщо ми вже зібрали для Вас типові випадки застосування експертних досліджень в практиці доказування правоти податкової позиції платника податків, розібрали детально типові питання, що ставляться експертам для дослідження та напрямки їх вирішення на користь платника, алгоритмізували механізм залучення до роботи експерта та правові підстави для його діяльності та систематизували актуальну практику судових спорів з податкових питань та судових рішень.

Кому буде корисний цей вебінар:

Вебінар буде цікавий і корисний головним бухгалтерам, керівникам та власникам підприємств, юристам та адвокатам, аудиторам, фінансовим директорам, фахівцям, які відповідають за розрахунок та сплату податків.

Ваші ключові переваги участі у вебінарі:

  • ✅ практичні рекомендації щодо можливих варіантів застосування судово- економічних експертиз в процесі проходження та урегулювання наслідків податкових перевірок
  • ✅ систематизовані результати аналізу типових оспорюваних висновків контролюючого органу за результатами податкових перевірок щодо донарахування податкових зобов’язань та останніх тенденцій в написанні перевіряючими актів перевірок
  • ✅ розбір практичних ситуацій, в яких судово-економічна експертиза допомагає у відстоюванні правомірності позицій платника в податкових спорах
  • ✅ чіткі рекомендації щодо можливих варіантів призначення судово-економічних експертиз (процедури призначення експертиз в державних експертних установах, особливості проведення експертиз приватними експертами)

В програмі вебінару:

На вебінарі Катерина Проскура відповість на питання:

  • ✅ Судово-економічна експертиза доступніша, ніж ми звикли думати. Як, ким і коли призначається експертиза? Різниця між експертизами та експертними дослідженнями. Переваги та недоліки проведення експертиз державними та приватними експертними установами
  • ✅ Аналіз типових питань та ситуацій з питань оподаткування, що виносяться на дослідження експерту (з податку на додану вартість, з податку на прибуток підприємств, з трансфертного ціноутворення)
  • ✅ Аналіз типових порушень податкового законодавства, які відображаються а Актах податкових перевірок (зосередимось на податку на прибуток, ПДВ, контрольованих операціях)
  • ✅ Де і яким чином експертизи можуть використовуватись для захисту правоти позиції платника податків з податкових питань: в процесі діяльності, в процесі податкових перевірок, в процесі заперечень та оскарження результатів податкових перевірок
  • ✅ Структура та зміст висновку експерта. Компетенція та обмеження в дослідженнях експертів – економістів. Які питання не можуть вирішувати експерти-економісти та які дії їм заборонено здійснювати

Шкода, що Ви не отримаєте додаткову зброю в відстоюванні своєї позиції в податкових спорах, не зможете ідентифікувати в розглянутих типових ситуаціях свою, позитивне вирішення якої є життєво необхідним для вас, не дізнаєтесь про типові позиції контролюючого органу в трактуванні тих чи інших спірних питань в оподаткуванні, що знаходять відображення в актах перевірок, якщо не приєднаєтесь 01 жовтня об 11:00 до вебінару Катерини Проскури “Як судова експертиза може Вам допомогти в податкових спорах?”

Реєструйтеся сьогодні – зробіть крок до професійної безпеки  разом з Катериною Проскурою!

Зручність оплати. 

Оплатіть зручним способом (платіжною картою VISA або MasterCard, Приват 24, за реквізитами чи рахунком).

Гарантії. 

Ми гарантуємо повернення платежу у разі Вашої відмови в участі у заході не менш як за 24 години до його початку або надання запису в інший зручний для вас час.

Акційна ціна!

запис вебінару

Як судова експертиза може Вам допомогти в податкових спорах?

600 грн.

300 грн.

Лектор

Проскура Катерина, головний науковий співробітник лабораторії економічних досліджень КНДІСЕ Міністерства юстиції України, судовий експерт, сертифікований аудитор, консультант з податкового та бухгалтерського обліку, доктор економічних наук, ДипІФР-Рус (АССА) − фінансова звітність за МСФЗ,  керуючий партнер ТОВ «Аудиторська компанія «Міжнародна правова безпека»

Отримати запис вебінару

Як судова експертиза може Вам допомогти в податкових спорах?