Позика від засновника на неринкових умовах: нетрадиційний підхід | Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів‎

АМСФЗ

Позика від засновника на неринкових умовах: нетрадиційний підхід

Неочікувано і від того дуже приємно, коли твоя стаття потрапляє до TOP 5: кращі українські публікації 2020 року з проблем бухобліку (http://www.gaap.in.ua/archives/8608)

Дякую колегам за увагу до моєї публікації “Позика від засновника на неринкових умовах: нетрадиційний підхід” в журналі Аудитор України №1-2 за 2020 рік. До речі, стаття стосувалася П(С)БО, бо з МСФЗ більш менш зрозуміло, а ось с П(С)БО-дисконтуванням проблеми тільки поглиблюються. Про це яскраво свідчить дійсно суперова стаття, яка теж увійшла до цього ТОП-5, Прокопенко Виталий “НП(С)БО-дисконтування: що пропонує Верховний Суд” (Професійний бухгалтер №56). Хочу зазначити, що всі статті з цього ТОР-5 особисто детально вивчила і багато чого знайшла для себе корисного! Сьогодні безліч “інформаційного сміття” в нашій професійній пресі, тому дуже важливо підвищувати свій професійний рівень кожному бухгалтеру і аудитору, щоб вміти фільтрувати дійсно корисні матеріали від “жовтої бухгалтерської преси”.

Якщо Вам цікава публікація “Позика від засновника на неринкових умовах: нетрадиційний підхід, Ви можете скачати її через наші інформаційні канали:

Скачати у Viber >>>

Скачати у Telegram >>>

Скачати у Facebook >>>

Залишити відповідь

Закрити меню