АМСФЗ

МСФЗ-Start-up

Курс ONLINE - зручно і ефективно

На шляху до професіоналізму!

☝МСФЗ-Start-up – ваша перша сходинка до міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) !

Цей курс з МСФЗ для активних і цілеспрямованих. Якщо Ви ніколи не стикалися з МСФЗ, але розумієте, що більшість солідних компаній вже не мають інших стандартів і усвідомлюєте необхідність удосконалити свої професійні знання, то МСФЗ-Start-up Ваш ідеальний вибір!

Ви претендуєте на зайняття посади, що вимагає вміння трансформувати звітність у МСФЗ-формат? 

Бажаєте стати високооплачуваним та затребуваним фахівцем фінансової сфери, але бракує професійних навичок?
Ви бухгалтер/економіст/фінансист, але постійно знаходитесь у пошуку роботи і бажаєте розвивати свою кар’єру?
Ви студент або випускник економічної спеціальності, але не знаєте з чого почати? 

Найкращий курс для тих, хто прагне якісно стартувати на шляху засвоєння МСФЗ. Ми впевнені, що гарний фундамент – це запорука майбутнього професіоналізму в МСФЗ. Курс пройшов успішну апробацію в аудиторії вже з 2012 року, постійно удосконалюючись зібрав 15+ груп, в яких успішно пройшли навчання 300+ слухачів. В цьому курсі ми не тільки розглядаємо найбільш затребувані стандарти, а й занурюємося в глибоку сутність самої системи МСФЗ, що дає грунтовне розуміння їх у подальшому. Ми торкнемося і питань дисконтування, і складання всіх форм фінансової звітності, і ключових питань переходу на МСФЗ і трансформації фінансової звітності в МСФЗ-формат.

0
Рік заснування курсу
0
Кількість слухачів
0
Проведено груп

Курс МСФЗ-Start-up саме для Вас!

 • ✅ вільний доступ до дистанціного курсу 24/7
 • ✅ підтримка експерта з досвідом 10+ років 
 • ✅ 15 модулів теоретичних та практичних завдань

Переваги курсу МСФЗ-Start-up

Для навчання на курсі Вам необхідні лише базові знання фінансового обліку та звітності

Ви здобудете найнеобхідніші практичні навички

Курс не обтяжений матеріалом зі складних та специфічних стандартів МСФЗ

Ви можете скористатися унікальною можливістю перейняти досвід висококваліфікованих фахівців

Теоретичні засади, що ви отримаєте, стануть фундаментальними для подальшого розвитку 

 В процесі навчання Ви отримаєте практичні навички, які неодмінно стануть Вам у нагоді. Для навчання на курсі МСФЗ-Start-up не потрібна попередня підготовка з МСФЗ, достатньо базових знань фінансового обліку та звітності. У курсі оптимально поєднується теоретичний матеріал і практичні приклади. Для комфортного навчання слухачі забезпечуються ілюстрованими робочими зошитами-конспектами, які дозволяють максимально систематизувати отримані знання та навички. Курс МСФЗ-Start-up не обтяжений матеріалами зі складних і специфічних стандартів, які мають обмежене або суто галузеве застосування, так як для вивчення таких стандартів призначені інші програми навчання МСФЗ. 

Програма курсу

Програма курсу складається з 15 модулів (4 повних дні занять, але Ви можете їх дивитися у комфортному для Вас режимі)!

МОДУЛЬ 1

МСФЗ: ідея, статус, ієрархія. Концептуальні основи фінансової звітності (цілі, об’єкти, припущення). Якісні характеристики фінансової звітності. Елементи фінансової звітності (визначення, визнання, оцінка)

МОДУЛЬ 2

Облікові політики, зміни в облікових оцінках та помилки. Події після звітного періоду. Проміжна фінансова звітність.

МОДУЛЬ 3

Концепція тимчасової вартості грошей. Ставки дисконтування: види і вибір.

МОДУЛЬ 4

Основні засоби. Витрати на позики. Зменшення корисності активів.

МОДУЛЬ 5

Нематеріальні активи. Інвестиційна нерухомість. Оренда.

МОДУЛЬ 6

Непоточні активи, утримувані для продажу. Припинена діяльність. Запаси.

МОДУЛЬ 7

Забезпечення і резерви. Непередбачені зобов’язання та непередбачені активи. Практикум: розрахунок і облік резервів і забезпечень.

МОДУЛЬ 8

Дохід від продажу товарів. Інші види доходів. Практикум: облік виручки.

МОДУЛЬ 9

Оцінка справедливої вартості.

МОДУЛЬ 10

Податки на прибуток. Відкладені податкові активи і зобов’язання.

МОДУЛЬ 11

Виплати працівникам: види. Довгострокові і відкладені виплати. Практикум: облік виплат працівникам. Розкриття інформації щодо пов’язаних сторін.

МОДУЛЬ 12

Фінансові інструменти: поняття та види. Облік основних фінансових інструментів. Практикум: облік фінансових інструментів.

МОДУЛЬ 13

Фінансова МСФЗ-звітність: основи. Склад фінансової звітності. Практикум: складання фінансової звітності.

МОДУЛЬ 14

Звіт про рух грошових коштів: види діяльності та подання. Методи складання звіту про рух грошових коштів. Практикум: складання звіту про рух грошових коштів.

МОДУЛЬ 15

Перше застосування МСФЗ. Організація переходу на МСФЗ. Поняття і види трансформації фінансової звітності.

Автор і лектор курсу:

Олена Харламова – генеральний директор Агентства з МСФЗ, засновник Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ. 

Оберіть свій пакет!

В пакетах вказана акційна вартість зі знижкою 25%!

Стандарт

5500 грн
  • • Доступ до дистанційного курсу 24/7
  • • Онлайн-вебінари у зручний час - 30 академічних годин
  • • Роздатковий методичний матеріал (зошит-конспект зі схемами та кейсами)
  • • 37 інтерактивних практичних завдання з негайною перевіркою
  • • Сертифікат за результатами успішного підсумкового тестування

Оптимум

6500 грн
  • • Доступ до дистанційного курсу 24/7
  • • Онлайн-вебінари у зручний час - 30 академічних годин
  • • Роздатковий методичний матеріал (зошит-конспект зі схемами та кейсами)
  • • 37 інтерактивних практичних завдання з негайною перевіркою
  • • Сертифікат за результатами успішного підсумкового тестування
  • • Щотижнева консультаційна година «питання-відповідь» з Оленою Харламовою

VIP

8500 грн
  • • Доступ до дистанційного курсу 24/7
  • • Онлайн-вебінари у зручний час - 30 академічних годин
  • • Роздатковий методичний матеріал (зошит-конспект зі схемами та кейсами)
  • • 37 інтерактивних практичних завдання з негайною перевіркою
  • • Сертифікат за результатами успішного підсумкового тестування
  • • Щотижнева консультаційна година «питання-відповідь» з Оленою Харламовою
  • • Індивідуальна консультація (до 2 год) з МСФЗ від Олени Харламової по закінченню курсу

Якщо бажаєте отримати знижку ще 500 грн, Ви можете поділитися на своїй сторінці в Фейсбук (якщо у Вас не менше 500 друзів) посиланням на цю сторінку, відмітити в публікації Агентство з МСФЗ, автора і лектора програми Олену Харламову і ця публікація має бути у Вас на сторінці загальнодоступною не менше 1 тижня з дати розміщення. Після цього Ви можете звернутися до відділу клієнтського сервісу і продажів – і замовити після перевірки дотримання умов надання знижки рахунок, або Вам буде надано персональне посилання на оплату курсу он-лайн зі знижкою 500 грн!

Обирайте шлях до професіоналізму!

МСФЗ-Start-up ONLINE

Відгуки слухачів

Антон

😀 Моє знайомство з МСФЗ почалося з практикуму «МСФЗ-Start-up» в Харкові і завдяки прекрасному лектору і професіонала з великої літери, Олені Вікторівні Харламова, я залишився не тільки задоволений, але і набрався сміливості вдосконалюватися в напрямку вивчення і розуміння МСФЗ, і готовий спробувати розібратися в тонкощах для успішної здачі екзамену з Dip IFR Rus. Вірю, що завдяки масштабним знань, успішному практичному застосуванню, і винятковому таланту лектора Олени Вікторівни, мені теж вдасться підкорити Dip IFR Rus, і стати хорошим практиком в МСФЗ. З величезною вдячністю, і з очікуванням швидкої зустрічі на лекціях.

Ніна

😀 Курс МСФЗ-Start-up сподобався: чудовий викладач, цікава подача матеріалу і багато практичних прикладів. Дуже рада, що потрапила на цей курс. Навчання було зрозуміло і на прикладах (в доступній формі) викладена інформація. Дуже рада була знайомству. Удачі вам!

Олена

😀 Курс МСФЗ-Start-up на мій погляд здебільшого розрахований на бухгалтерів, які тільки починають працювати з міжнародними стандартами бухгалтерського обліку, ще до моменту трансформації БО з національних стандартів на міжнародні. В курсі систематизовані знання щодо ідеї, статусу, ієрархії МСФЗ, основ фінзвітності та облікової політики, а також огляд основних моментів бухгалтерського обліку господарської діяльності підприємств. Підсумком курсу є практикум заповнення фінансової звітності на реальному прикладі.Мені курс був корисний для узагальнення та впорядкування інформації, яку я шукала і отримувала з різних джерел в теорії і моєї бухгалтерській практиці в кредитній спілці. Планую продовжити навчання з бухгалтерського обліку міжнародним стандартам, тому що це мій девіз по життю – дізнаватися і застосовувати щось нове і прогресивне, поступово ставати професіоналом.

Темір

😀 Я дуже радий, що я записався на ці курси МСФЗ. Олена Вікторівна дуже хороший і позитивна людина і профі в багатьох сферах! 

Алла

😀 Я дуже рада, що прийшла на цей курс. Велике дякую. Сподобалася методика викладу і глибоке розуміння стандартів МСФЗ. Матеріал викладено у зручній формі з прикладами на практиці. З’явився стимул більш глибокого вивчення матеріалу курса.

Наталія

😀Відмінний курс для початківців бухгалтерів-міжнародників, чудова подача матеріалу, гарна атмосфера, хороший старт-майданчик для кар’єрного зростання.

Ульяна

😀 Прийнявши для себе рішення отримати сертифікат DIPIFR, вирішила розпочати з самої першої сходинки – МСФЗ – StarUp. І не пошкодувала ні на хвилину! На вебінарах були озвучені не тільки вимоги стандратів, а й те, що як називається “поміж рядків”; було маса прикладів з реального обліку, завдяки чому вимоги стандартів стають одразу простими і зрозумілими!
Однозначно рекомендую всім, хто тільки починає своє знайомство з МСФЗ, а також тим, хто як і я, вивчав МСФЗ самостійно!

Євгеній

😀 Дуже корисна інформація, доступне читання лектора, розбирання даних на прикладах. Як людина тільки вливається в цю сферу і не має досвіду, подану інформацію я сприйняв дуже легко, за що величезне спасибі лектору.

Ірина

😀 Відкрилися очі і з’явилося чітке усвідомлення «Що таке МСФЗ, для чого вони потрібні, а головне я тепер точно знаю з чого починати трансформацію». Велика подяка.

Ганна

😀 Для людини, який про МСФЗ знає тільки як розшифровується абревіатура, дуже доступно і змістовно, настає розуміння суті навіть у людини – не бухгалтера. 

Ольга

😀 Отримано загальні уявлення про суть, концепції, філософії МСФЗ. Відкрився новий світ, в якому живуть фін.директора. З’явилося уявлення про те, куди рухатися далі у вивченні МСФЗ. Дуже задоволена! 

АГЕНТСТВО З МСФЗ

🎯 Знання, які Ви отримаєте на курсі МСФЗ-Start-up, сьогодні є обов’язковими для широкого кола бухгалтерів.

В процесі навчання Ви отримаєте практичні навички, які неодмінно стануть Вам у нагоді. Для навчання на курсі МСФЗ-Start-up не потрібна попередня підготовка з МСФЗ, достатньо базових знань фінансового обліку та звітності. У курсі оптимально поєднується теоретичний матеріал і практичні приклади. Для комфортного навчання слухачі забезпечуються ілюстрованими робочими зошитами-конспектами, які дозволяють максимально систематизувати отримані знання та навички. Курс МСФЗ-Start-up не обтяжений матеріалами зі складних і специфічних стандартів, які мають обмежене або суто галузеве застосування, так як для вивчення таких стандартів призначені інші програми навчання МСФЗ.

 • manag1@amsfo.com
 • +3 8 (068) 818 10 10
 • +3 8 (066) 188 10 10

🎯Цільова аудиторія:

Слухачами курсу ми бачимо:
– бухгалтерів, які претендують на зайняття посади, що вимагає вміння трансформувати звітність у формат МСФЗ;
– бухгалтерів, економістів, фінансистів, які знаходяться в пошуку роботи і бажають підвищити свій професійний рівень;
– викладачів облікових дисциплін ВНЗ, в яких вводяться предмети з МСФЗ;
– студентів і випускників економічних спеціальностей;
– нефінансових працівників компаній, що застосовують МСФЗ для складання звітності;
– майбутніх фінансових менеджерів і співробітників бухгалтерських служб організацій, які застосовують МСФЗ;
– всіх, бажаючих стати високооплачуваним та затребуваним фахівцем фінансової сфери.

Вебінар- зустріч

"МСФЗ і кар'єра"