Схвалено електронний формат таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 року

Повідомлення щодо схвалення електронного формату Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020
🗓 9 квітня 2021 року на засіданні Комітету з управління системою фінансової звітності <….> схвалено електронний формат Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 року <…>.

Схвалення <….> Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 надає змогу завершити технічне налаштування компоненту ЦЗФЗ, призначеного для подання <….> фінансової звітності, <….> на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 року <….>.
Про старт кампанії з подання до ЦЗФЗ фінансової звітності <….> на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 <….> буде повідомлено ДОДАТКОВО після завершення налаштування системи.
Звертаємо вашу увагу, що з метою отримання можливості подання фінансової звітності у форматі іXBRL, суб’єкти звітування повинні ПРИСКОРИТИ здійснення реєстраційних процедур у ЦЗФЗ та заповнення звіту «Корпоративний профіль» на порталі «Реєстрація суб’єктів звітування» (www.frs.gov.ua) та його погодження регуляторами.
Електронний формат Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 року (v.1.2) оприлюднений на офіційних сайтах НКЦПФР (www.nssmc.gov.ua), НБУ (www.nbu.gov.ua), Міністерства фінансів України (www.mof.gov.ua) та на офіційному сайті Системи фінансової звітності (www.frs.gov.ua).