МАСБА – Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів‎

СЕМІНАРИ з МсФЗ та П(С)БО!

Професіоналізм і досвід викладачів

Навчання у середовищі професіоналів

Ліцензія МОН України, акредитація ACCA, CIMA, ICFM

Підпишіться на нашу розсилку новин та отримуйте ексклюзивні пропозиції!


Обрали нас

0 +
СЛУХАЧІВ

збірник завдань та рішень DipIFR безкоштовно!

збірник завдань та рішень CIMA безкоштовно!

Дисконтування стає невід’ємною частиною українського бухгалтерського обліку і має застосовуватися при відображенні довгострокової дебіторської і кредиторської заборгованості та забезпечень. 

Як впровадити дисконтування в П(С)БО-облік – ми будемо говорити і розбирати практичні кейси з прикладами. Запрошуємо практиків та всіх кому це питання актуально!

Ажіотаж з приводу дисконтування за П(С)БО підігрівається інформаційним штурмом у вигляді статей, семінарів, вебінарів, обговорень на всіх рівнях. Чи дійсно все так складно?

— В яких випадках застосовується дисконтування і як з цим впоратися❓

— Як не порушити бухгалтерський облік, застосовуючи дисконтування❓

— В яких випадках П(С)БО і МСФЗ передбачає дисконтування, а коли його можна уникнути❓

— Чи вплине зміна бухгалтерських стандартів на оподаткування минулих періодів

 

Отримайте цінну інформацію про найбільш актуальні МСФЗ та МСБО, ознайомтесь з авторською методикою трансформації, яка пройшла успішну апробацію на практиці, опануєте практику трансформації! П’ятиденний компакт-курс МСФЗ — це максимум корисної та актуальної інформації у 4 частинах.
4 денний практикум складається з більш ніж 30 кейсів з опрацюванням розрахунків, формуванням кореспонденцій рахунків та відображенням у фінансовій звітності. Насичена програма: дуже детально та на реальних прикладах!

У курсі оптимально поєднується теоретичний матеріал і практичні приклади.
Для комфортного навчання слухачі забезпечуються ілюстрованими робочими зошитами-конспектами, які дозволяють максимально систематизувати отримані знання та навички.
Курс МСФЗ-Start-up не обтяжений матеріалами зі складних і специфічних стандартів, які мають обмежене або суто галузеве застосування, так як для вивчення таких стандартів призначені інші програми навчання МСФЗ.

Як би нам не хотілося мати єдиний облік замість бухгалтерського і податкового, сьогоднішні реалії не дозволяють цього і ми вимушені враховувати податкові наслідки облікових рішень. Бажаєте знати, що думають податківці про застосування МСФЗ? Хочете отримати систематизовані за об’єктами обліку матеріали податкових консультацій, що стосуються МСФЗ? Приєднуйтеся!

Програми навчання МАСБА - 2020

Наші викладачі

Харламова Олена Вікторівна

Генеральний директор Агентства з МСФЗ, ректор ПВНЗ “МАСБА”, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської ГС “ПAБУ”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

Манько Надія Федорівна

Директор ТОВ «АФ «Надійність», сертифікований аудитор, член Громадської Ради при ДФС у Вінницькій області, член правління Асоціації платників податків у Вінницькій області.

Зацерковна Тетяна Миколаївна

Генеральний директор ТОВ «СЕЙЯ-КИРШ-АУДИТ», сертифікований аудитор, заступник Голови Громадської ради при Державній фіскальній службі у м.Києві, експерт з МСФЗ, DipIFR, заслужений економіст України, член ГС "ПАБУ".

Давидюк Тетяна Вікторівна

Професор кафедри економічного аналізу та обліку Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», керівник Харківського представництва Громадської спілки «Палата аудиторів і бухгалтерів України», сертифікований аудитор, ICFM, доктор економічних наук, академік Академії економічних наук України, експерт з управлінського обліку.

Новіченко Людмила Степанівна

Доцент кафедри фінансового обліку за МСФЗ та П(С)БО ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», директор ТОВ «Центр розвитку аудиту», сертифікований аудитор України, кандидат економічних наук.

Рубітель Ольга Юріївна

Сертифікований аудитор з практичним аудиторським досвідом, ACCA DipIFR, розробник внутрішньофірмових стандартів аудиторських фірм, постановник та інтегратор систем контролю якості аудиторських послуг, професійний викладач.