АМСФЗ

СЕМІНАРИ з МсФЗ та П(С)БО!

Професіоналізм і досвід викладачів

Навчання у середовищі професіоналів

Акредитовані викладачі ACCA, CIMA, ICFM

Підпишіться на нашу розсилку новин та отримуйте ексклюзивні пропозиції!

Обрали нас

0 +
СЛУХАЧІВ

збірник завдань та рішень DipIFR безкоштовно!

збірник завдань та рішень CIMA безкоштовно!

Дисконтування стає невід’ємною частиною українського бухгалтерського обліку і має застосовуватися при відображенні довгострокової дебіторської і кредиторської заборгованості та забезпечень. 

Як впровадити дисконтування в П(С)БО-облік – ми будемо говорити і розбирати практичні кейси з прикладами. Запрошуємо практиків та всіх кому це питання актуально!

Ажіотаж з приводу дисконтування за П(С)БО підігрівається інформаційним штурмом у вигляді статей, семінарів, вебінарів, обговорень на всіх рівнях. Чи дійсно все так складно?

— В яких випадках застосовується дисконтування і як з цим впоратися❓

— Як не порушити бухгалтерський облік, застосовуючи дисконтування❓

— В яких випадках П(С)БО і МСФЗ передбачає дисконтування, а коли його можна уникнути❓

— Чи вплине зміна бухгалтерських стандартів на оподаткування минулих періодів

 

Отримайте цінну інформацію про найбільш актуальні МСФЗ та МСБО, ознайомтесь з авторською методикою трансформації, яка пройшла успішну апробацію на практиці, опануєте практику трансформації! П’ятиденний компакт-курс МСФЗ — це максимум корисної та актуальної інформації у 4 частинах.
4 денний практикум складається з більш ніж 30 кейсів з опрацюванням розрахунків, формуванням кореспонденцій рахунків та відображенням у фінансовій звітності. Насичена програма: дуже детально та на реальних прикладах!

У курсі оптимально поєднується теоретичний матеріал і практичні приклади.
Для комфортного навчання слухачі забезпечуються ілюстрованими робочими зошитами-конспектами, які дозволяють максимально систематизувати отримані знання та навички.
Курс МСФЗ-Start-up не обтяжений матеріалами зі складних і специфічних стандартів, які мають обмежене або суто галузеве застосування, так як для вивчення таких стандартів призначені інші програми навчання МСФЗ.

Як би нам не хотілося мати єдиний облік замість бухгалтерського і податкового, сьогоднішні реалії не дозволяють цього і ми вимушені враховувати податкові наслідки облікових рішень. Бажаєте знати, що думають податківці про застосування МСФЗ? Хочете отримати систематизовані за об’єктами обліку матеріали податкових консультацій, що стосуються МСФЗ? Приєднуйтеся!

Програми навчання

Наші викладачі

Харламова Олена Вікторівна

Гендиректор Агентства з МСФЗ, засновник ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ

Манько Надія Федорівна

Директор ТОВ «АФ «Надійність», сертифікований аудитор, член Громадської Ради при ДФС у Вінницькій області, член правління Асоціації платників податків у Вінницькій області.

Зацерковна Тетяна Миколаївна

Генеральний директор ТОВ «СЕЙЯ-КИРШ-АУДИТ», сертифікований аудитор, заступник Голови Громадської ради при Державній фіскальній службі у м.Києві, експерт з МСФЗ, DipIFR, заслужений економіст України, член ГС "ПАБУ".

Давидюк Тетяна Вікторівна

Професор кафедри економічного аналізу та обліку Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», керівник Харківського представництва Громадської спілки «Палата аудиторів і бухгалтерів України», сертифікований аудитор, ICFM, доктор економічних наук, академік Академії економічних наук України, експерт з управлінського обліку.

Новіченко Людмила Степанівна

Доцент кафедри фінансового обліку за МСФЗ та П(С)БО ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», директор ТОВ «Центр розвитку аудиту», сертифікований аудитор України, кандидат економічних наук.