АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінар у запису!

Річний дайджест: МСФЗ-звітність-2020

Традиційно на початку кожного року, в період, коли звітна кампанія в розпалі, ми говоримо про ключові аспекти МСФЗ-звітності. Період річної звітності – це найвідповідальніший етап роботи всієї бухгалтерської служби і ми завжди готові підтримати Вас на шляху до якісної МСФЗ-звітності.

Що потрібно зробити заздалегідь, щоб скласти коректну МСФЗ-звітність? Як нічого не забути розкрити в примітках до фінансової МСФЗ-звітності? Які розкриття спричиняє COVID-19 в МСФЗ-звітності-2020? Що буде цікавити аудиторів?  Відповіді на ці питання, які Ви гарантовано отримаєте на вебінарі, допоможуть Вам скласти якісну МСФЗ-звітність-2020 і підготуватися до аудиторської перевірки. Щоб отримати відповіді на наведені питання та ще багато корисностей –  приєднуйтеся до вебінару Олени Харламової “Річний дайджест: МСФЗ-звітність-2020 ”!

Кому буде корисний цей вебінар:

Вебінар буде цікавий і корисний головним бухгалтерам, бухгалтерам, внутрішнім аудиторам, фінансовим директорам, працівникам аудиторських компаній.

Ваші ключові переваги участі у вебінарі:

 • ✅ 3+ години якісного контенту і тільки про головне у МСФЗ-звітності-2020
 • ✅ БОНУС – Excelфайл ТАКСОНОМІЇ, в якому до кожної статті наведено цитати МСФЗ, на які ця стаття посилається
 • ✅ БОНУС – 10 готових ключових розкриттів щодо пандемії коронавірусу COVID-19 для формування Приміток до фінансової МСФЗ-звітності-2020
 • ✅ БОНУС – таблиця нових МСФЗ, яку обов’язково потрібно розкривати у Примітках до річної МСФЗ-звітності0
 • ✅ економія як мінімум 40 годин часу на самостійний пошук і систематизацію ключової інформації щодо щодо МСФЗ-звітності-2020

В програмі вебінару:

 • ✅ Формат фінансової звітності: як поєднати МСФЗ і НП(С)БО
 • ✅ Примітки до фінансової звітності: структура та важливі розкриття
 • ✅ Таксономія: наскільки глибоко потрібно знати бухгалтеру та погляд з точки зору МСФЗ
 • ✅ Консолідована, зведена, окрема та індивідуальна фінансова звітність: як зрозуміти, яку здавати?
 • ✅ Невідкладні заходи перед складанням звітності: МСФЗ-інвентаризація, моніторинг ознак знецінення та інші процедури
 • ✅ МСФЗ-звітність-2020 – перша звітність на новій Концептуальній основі: на що звернути увагу?
 • ✅ Головні акценти процесу формування МСФЗ-звітності: коригування, пов’язані з професійним судженням (оцінки, резерви, забезпечення, додаткові розкриття …)
 • ✅ Наслідки COVID-19 в МСФЗ-звітності-2020
 • ✅ Зміни в МСФЗ: про що не забути в звітності 2020 і що врахувати в 2021 році
 • ✅ Очікувані зміни в МСФЗ та поданні фінансової звітності
 • ✅ Затвердження річної звітності: основні дати. Події після звітної дати.
 • ✅ ТОП-15 питань, що зацікавлять аудиторів: до чого готуватися

Шкода, що Ви не отримаєте ключові МСФЗ-особливості інвентаризації, пооб’єктно систематизовані критерії визнання та оцінки активів і зобов’язань для цілей моніторингу при інвентаризації, приклад інвентаризаційної відомості, що включає ці критерії і оцінки, практичні рекомендації щодо вирішення найпоширених проблемних питань при інвентаризації та альтернативні підходи до відображення інвентаризаційних різниць,  якщо не приєднайтесь до ексклюзивного вебінару експерта-практика Олени Харламової “Інвентаризація: МСФЗ-особливості”!

Реєструйтеся сьогодні – зробіть крок до професійної майстерності з Оленою Харламовою на вебінарі “Річний дайджест: МСФЗ-звітність-2020”!

Сертифікат

Сертифікат про участь на 7 академічних годин

Зручність оплати. 

Сплатіть зручним способом (платіжною карткою VISA або MasterCard, Приват24, за реквізитами або по рахунку)

Вебінар

запис трансляції

Річний дайджест: МСФЗ-звітність-2020

2000 грн.

Лектор

Олена Харламова – ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

Отримати запис вебінару


Річний дайджест: МСФЗ-звітність-2020