АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінар у запису!

Примітки до фінансової МСФЗ-звітності: best practices

Якщо хочете отримати систематизовану і корисну інформацію для полегшення звітної роботи, то вебінар “Примітки до фінансової МСФЗ-звітності: best practices”, саме для Вас!

При підготовці вебінару проаналізовано 30+ МСФЗ-звітів ТОП-компаній України, використано власний багаторічний практичний досвід та методологічні напрацювання нашого експерта – Олени Харламової. На вебінарі ви отримуєте тільки корисний контент у вигляді кращих практик формування приміток і заощадите не один десяток годин самостійних пошуків цієї інформації, бо Олена Харламова вже зробила це для вас! Ми не обіцяємо вам дати готовий шаблон приміток саме для вашої компанії, бо це неможливо, не розуміючи специфіки бізнесу. Але ми гарантуємо, що отримані матеріали вам точно допоможуть оцінити повноту ваших приміток до фінансової звітності, виявити розділи, які потрібно врахувати і додати для підвищення її інформативності, та отримати впевненість в якості вашої МСФЗ-звітності!

На вебінарі ми з’ясуємо:

Хто стейкхолдер фінансової МСФЗ-звітності і як це впливає на примітки
Обов’язкові і добровільні розкриття у примітках
Компоненти приміток до фінансової МСФЗ-звітності
2 моделі приміток до фінансової МСФЗ-звітності
Перехресні посилання в МСФЗ-звітності
Розкриття інформації в МСФЗ-звітності про:
– облікові політики
– джерела невизначеності оцінки
– капітал
– іншу інформацію
115 типових розділів приміток до фінансової МСФЗ-звітності з коментарями в ході вебінару.

Сертифікат

Сертифікат про участь на 3,5 академічні години

Зручність оплати. 

Сплатіть зручним способом (платіжною карткою VISA або MasterCard, Приват24, за реквізитами або по рахунку)

Вебінар

запис трансляції

Примітки до фінансової МСФЗ-звітності: best practices

600 грн.

Лектор

Олена Харламова – ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

Отримати запис вебінару


Примітки до фінансової МСФЗ-звітності: best practices