Продовження періоду для коментарів щодо проекту “Вимоги до розкриття інформації у стандартах МСФЗ – пілотний підхід”

🗓В березні 2021 року ми писали про те, що Рада з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку оголосила публічне обговорення та прийом коментарів щодо нового підходу до розробки вимог щодо розкриття інформації у стандартах МСФЗ та нових вимог щодо розкриття інформації щодо оцінки справедливої вартості та виплат працівникам.

📍Реалізація зазначених пропозицій дасть змогу компаніям покращити свої судження, відійти від розкриттів “по шаблону”, надаючи інвесторам більше корисної інформації. Рада наголошує, що Примітки до фінансової звітності іноді містять недостатньо релевантної інформації і, водночас, занадто багато нерелевантної інформації та «неефективно» розкриту інформацію. Зацікавлені сторони кажуть, що це, як правило, відбувається, коли вимоги стандартів МСФЗ розглядаються як контрольний перелік розкриттів без застосування ефективного судження.

📌Детальніше про суть поправок можна прочитати в нашому матеріалі «Актуальні вектори змін розкриття інформації в МСФЗ-звітності» http://amsfo.com.ua/e/aktualni-vektory/

Первісно, обговорення внесення поправок до МСФЗ 13 «Оцінка справедливої вартості» і МСБО 19 «Виплати працівникам» мало тривати до 21 жовтня 2021 року. Проте 21 липня 2021 року на засіданні Ради з МСБО, враховуючи фундаментальність змін та їх потенційний вплив на подальші розробки стандартів (у випадку успішного пілотного проекту) було прийнято рішення продовжити період коментарів щодо проекту “Вимоги до розкриття інформації у стандартах МСФЗ – пілотний підхід” до 12 січня 2022 року.