Міжнародні стандарти фінансової звітності – це дуже динамічна система стандартів, які постійно удосконалюються. Знання з МСФЗ також потребують постійного оновлення і актуалізації.
Концепція Міжнародних стандартів фінансової звітності полягає у формулюванні принципів обліку і відображення облікової інформації у фінансовій звітності та примітках до неї. Принципи, на відміну від традиційних правил, інструкцій і рекомендацій, не дають чітких алгоритмів дій для обліковців та аудиторів. Тому для аудиторів важливо не тільки знати ці принципи, але й володіти практичними навичками їх застосування з метою належного формування своєї думки стосовно трактування та використання МСФЗ компаніями, звітність яких перевіряється і підтверджується.
Професійна роль і відповідальність аудиторів обумовлює необхідність глибоких знань з МСФЗ, які завжди повинні підтримуватися в актуалізованому стані.
Модуль 1 Формат та основи складання МСФЗ-звітності
Модуль 2 Події після звітної дати
Модуль 3 Коригування у фінансовій звітності. «Практично неможливо»: застосування і підтвердження
Модуль 4 Відступи від МСБО і МСФЗ
Модуль 5 Вимоги до річної інвентаризації
Модуль 6 Перегляд облікових оцінок
Модуль 7 Діяльність, що припиняється
Модуль 8 Акценти аудиту МСФЗ-звітності
Обсяг і тривалість навчання – 10 годин відповідно до розкладу.
Лектор: ХАРЛАМОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА, ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, експерт з МСФЗ, доктор економічних наук, доцент, AССА DipIFR, ICFM DipIFRS, ICFM DipCA, ICFM DipFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, сертифікований аудитор
1500 грн.