Оновлення МСФЗ на сайті Мінфіну триває

25 серпня на сайті Міністерства фінансів України оприлюднено оновлену редакцію МСФЗ 6 “Розвідка та оцінка запасів корисних копалин”. Оновлення стандарту є суто технічним. По-перше, МСФЗ 6 доповнений п. 26А, який з’явився внаслідок того, що документ “Зміни у посиланнях на Концептуальну основу в Стандартах МСФЗ”, виданий у 2018 р., змінив пункт 10 стандарту. А суть зміни була виключно в уточненні посилання не на “Концепцію”, а на “Концептуальну основу фінансової звітності”. І такі зміни застосовуються до річних періодів, що починаються з або після 1 січня 2020 р., тобто після настання ефективної дати Концептуальної основи фінансової звітності в редакції 2018 року.

Традиційно дострокове застосування дозволяється, якщо одночасно компанія також застосовує всі інші зміни, внесені “Змінами у посиланнях на Концептуальну основу в Стандартах МСФЗ”. Компанії повинні застосовувати зміни до МСФЗ 6 ретроспективно відповідно до МСБО 8 “Облікові політики, зміни в облікових оцінках та помилки”. Однак, якщо компанія визначить, що ретроспективне застосування неможливе або призведе до надмірних витрат або зусиль, вона застосовує зміни до МСФЗ 6 з посиланням на пункти 23–28, 50–53 та 54 д) МСБО 8. Решта оновлень – це виправлені граматичні та орфографічні помилки.

Скачати дослівний аналіз оновленої редакції МСФЗ 6 “Розвідка та оцінка запасів корисних копалин” у форматі “було – стало” Ви можете в нашому дискусійному МСФЗ-клубі у вайбер! Якщо Ви ще не серед 750 учасників дискусійного клубу – раді Вас запросити до професійної спільноти – Приєднуйся у Viber до ?МСФЗ-клуб https://invite.viber.com/?g2=AQAzMkrEGnoZXkr0g8WgUhODkLEY9dA81dL6rvvW0lxQe%2Fbct0deu%2BUZVgat8XJg

Ми оновили збірку актуальної редакції МСФЗ в Україні станом на 25 серпня 2020 року, яку Ви можете скачати через наші інформаційні канали:

Скачати у Viber >>>

Скачати у Telegram >>>

Скачати у Facebook >>>