Оновлена редакція МСФЗ 15 “Дохід від договорів з клієнтами” на сайті Міністерства фінансів України

16 січня 2021 року на сайті Міністерства фінансів України викладено оновлену редакцію МСФЗ 15 «Дохід від договорів з клієнтами».

Коротко про основні зміни далі.

Уточнено, що в МСФЗ 15 мова йде не про доходи від звичайної діяльності, а просто про доходи від договорів з клієнтами. Хоча по тексту «дохід від звичайної діяльності від договорів з клієнтами» залишився.

Варто звернути увагу на положення щодо залишкового підходу для оцінки окремо взятої ціни продажу товару або послуги. За «старою» редакцією було пропущено слово, а саме «…суб’єкт господарювання…?… застосовувати залишковий підхід для оцінки…», звісно, викликаючи питання, – може чи зобов’язаний? Наразі питання знято і  суб’єкт господарювання МОЖЕ застосовувати залишковий підхід для оцінки за умови дотримання певних критеріїв (вони не змінилися, тому не наводяться).

Підкориговано переклад: окремі договори перейменовано в індивідуальні, контрактні права і зобов’язання – в договірні, традиційно параграфи – в пункти, настанови – в керівництва, відсоткові доходи і витрати – в процентні.

А також виправлено граматичні помилки.

В цілому, суттєвих змін не внесено.

Якщо Вам цікавий порівняльний дослівний аналіз попередньої та актуальної редакції МСФЗ 15 “Дохід від договорів з клієнтами”, можете його скачати тут >>>

Ми оновили збірку актуальної редакції МСФЗ в Україні станом на 16 січня 2021 року, яку Ви можете скачати через наші інформаційні канали:

Скачати у Viber >>>

Скачати у Telegram >>>

Скачати у Facebook >>>