Оновлена редакція МСФЗ 13 "Оцінка справедливої вартості" | Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів‎

АМСФЗ

Оновлена редакція МСФЗ 13 “Оцінка справедливої вартості”

МСФЗ 13 “Оцінка справедливої вартості” оновлено 16 грудня 2020 на сайті Міністерства фінансів України.

В оновленій редакції підкориговано п.Б6, а саме уточнено, що методи оцінки вартості, що відповідають ринковому підходу, часто використовують ринкові показники, виведені на підставі сукупності зіставних показників (раніше замість “показників” звучало “активів, зобов’язань або груп активів та зобов’язань”). Показники можуть належати до діапазонів, які складаються з різних показників для кожного зіставного показника. Вибір відповідного показника у діапазоні потребує судження, врахування кількісних та якісних чинників, характерних для оцінки.

МСФЗ 13 “Оцінка справедливої вартості” доповнено наступними пунктами:
В5 МСФЗ 9, виданий у липні 2014 року, вніс зміни до пункту 52. Суб’єкт господарювання застосовує ці зміни, коли застосовує МСФЗ 9.

В6 МСФЗ 16 «Оренда», виданий у січні 2016 року, вніс зміни до пункту 6. Суб’єкт господарювання застосовує ці зміни, коли застосовує МСФЗ 16.

Решта змін суто технічні – “параграф” замінено на “пункт” (ця зміна вноситься у всі стандарти поступово) та виправлення граматичних помилок.

Ми оновили збірку актуальної редакції МСФЗ в Україні станом на 16 грудня 2020 року, яку Ви можете скачати через наші інформаційні канали:

Скачати у Viber >>>

Скачати у Telegram >>>

Скачати у Facebook >>>

Залишити відповідь

Закрити меню