2018 рік став першим роком застосування нового стандарту МСФЗ 9 “Фінансові інструменти”. В системі МСФЗ тема фінансових інструментів вважається однією з найбільш складних. МСФЗ 9 встановлює нову класифікацію фінансових інструментів, нові підходи до оцінки і знецінення фінансових інструментів. Про це в нашому відео-огляді МСФЗ 9.
Вебінар буде корисний для бухгалтерів, які ведуть облік фінансових інструментів, аудиторів і управлінського персоналу для розуміння наслідків змін у фінансових інструментах для фінансової звітності та впливу на фінансові результати.
1 Формування уявлення про ключові аспекти МСФЗ 9 «Фінансові інструменти»
2 Розуміння класифікаційних груп фінансових активів і зобов’язань
3 Актуалізація знань щодо оцінки фінансових інструментів
4 Можливість скористатися акційною пропозицією і переглянути вебінар БЕЗКОШТОВНО
В програмі вебінару класифікація фінансових інструментів відповідно до вимог МСФЗ 9 «Фінансові інструменти», поняття бізнес-моделі та SPPI-тесту, рекласифікації фінансових інструментів при першому застосуванні МСФЗ 9, застосування моделі очікуваних збитків при знеціненні фінансових інструментів
Олена Харламова – ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.