АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінар у запису!

МСФЗ 15 «Виручка по контрактам з клієнтами»: детальний аналіз і практичне застосування»

Прийняття нового стандарту з визнання, оцінки, подання та розкриття інформації у фінансовій звітності виручки компаній стало однією із найглобальніших подій в сфері МСФЗ за останні роки. Довготриваючий проект Ради з МСФЗ щодо виручки реалізувався через нову філософію старих ідей. Незважаючи на те, що різні галузі неоднаково відчують вплив нового стандарту на виручку, все ж таки його покриття є всеохоплюючим, оскільки кожна компанія має виручку і саме з цього показника починається справжня МСФЗ-звітність.

Кому буде корисний цей вебінар:

Вебінар буде корисним для бухгалтерів, які ведуть облік виручки, аудиторів та управлінського персоналу для розуміння наслідків змін в договорах з клієнтами для фінансової звітності та впливу на фінансові результати.

Ваші ключові переваги участі у вебінарі:

1 Формування уявлення про ключові аспекти МСФЗ 15 «Виручка по контрактам з клієнтами»
2 Розуміння п’ятикрокової моделі визнання виручки
3 Актуалізація знань щодо оцінки виручки по контрактам з клієнтами

В програмі вебінару:

В програмі вебінару основна концепція МСФЗ 15 «Виручка по контрактам з клієнтами» , концептуальні відмінності від МСБО 18 і МСБО 11, єдина п’ятикрокова модель визнання виручки, витрати на укладання та виконання контрактів, подання контрактів у фінансовій звітності, перше застосування МСФЗ 15

  • ✅  Основна концепція МСФЗ 15 «Виручка по контрактам з клієнтами»
  • ✅  Концептуальні відмінності від МСБО 18 і МСБО 11

Вебінар

запис трансляції

МСФЗ 15 «Виручка по контрактам з клієнтами»: детальний аналіз і практичне застосування»

Безкоштовно!

Лектор

Олена Харламова – ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ. 

Отримати запис вебінару безкоштовно!

  • Безкоштовно: МСФЗ 15 «Виручка по контрактам з клієнтами»: детальний аналіз і практичне застосування»  >>> Замовити!