АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінар-зустріч

МСФЗ і кар'єра

Скоріш за все Ви давно обрали свою професію. І навіть досягли певного рівня професіоналізму та компетентності. А що ж далі? Куди рухатися бухгалтеру? І тут є багато варіантів. Ви можете створити власну аутсорсингову компанію і надавати послуги з ведення обліку. Ви можете пройти додаткове навчання і стати фінансовим директором чи радником. А можете подивитися в бік Міжнародних стандратів фінансової звітності! І цей напрямок розвитку є одним з найперспективніших. Не всі ризикують, але…

Робіть сьогодні те, чого не роблять інші, і завтра Ви зможете дозволити собі те, що інші не зможуть!

Кому буде корисна ця вебінар-зустріч:

Запрошуємо на вебінар-зустріч тих, хто бажає розвиватися в напрямку Міжнародних стандартів фінансової звітності. Якщо Ви замислюєтесь про розвиток Вашої кар’єри, радимо приєднатися. Може Ви ще не в повному обсязі усвідомили, що таке МСФЗ, вагаєтесь, чи варто Вам поглиблювати свої зання в цьому напрямку… Тож, наша зустріч буде для Вас неодмінно корисною!

В программі вебінара-зустрічі:

  • ✅ МСФЗ: витоки, шлях у світі та в Україні
  • ✅Що таке МСФЗ? Як можливо їх вивчити? Що саме потрібно знати бухгалтеру в залежності від професійного рівня? Чому саме МСФЗ в фокусі уваги бухгалтерів?
  • ✅Хто в Україні застосовує МСФЗ і шукає фахівців? Які очікуввання роботодавців? Що входить до посадових обов’язків МСФЗ-фахівців?
  • ✅Ринок МСФЗ-фахівців: статистика та тенденції.
  • ✅Як опанувати МСФЗ? Сходова методика вивчення МСФЗ.
  • ✅МСФЗ-Start Up – як перша сходинка на шляху МСФЗ-кар’єри. Як отримати знижку на навчання та корисні бонуси? 
  • ✅Форум питань і відповідей


Безкоштовно! Реєстрація обов’язкова! Ми залишаємо за собою право відмовити в участі в безкоштовних заходах Агентства з МСФЗ

Вебінар-
зустріч

запис трансляції

МСФЗ і кар'єра

Ведуча зустрічі
Олена Харламова

Ведуча зустрічі

Олена Харламова –  генеральний директор Агентства з МСФЗ, засновник Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів,  віце-президент ГС “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, ТОП-30 найвпливовіших осіб української бухгалтерії, доктор економічних наук, автор більш ніж 250 публікацій з питань МСФЗ, обліку і фінансової звітності.

Вебінар-зустріч “МСФЗ і кар’єра”