АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінар у запису!

МСФЗ-2019: повний перелік оновлень та їх розкриття у фінзвітності за 2018 рік

Новий рік – нові стандарти – нові правила у 2019 році! З 01.01.2019 року вступили в силу 25 змін до МСФЗ і 2 зміни дозволені до дострокового використання!  Приєднавшись до нашого вебінару Ви не будете витрачати час на гортання сторінок стандартів у пошуках змін, що діють вже сьогодні, та вигадувати, як це потрібно розкрити у Примітках до фінансовій звітності. Витрачайте Ваш час ефективно та з користю для себе!

Кому буде корисний цей вебінар:

Вебінар буде актуальним для тих, кому щоденна кропітка робота зчаста не дозволяє відслідковувати всі зміни в МСФЗ, їх систематизувати та готувати відповідні розкриття у фінансовій звітності? Ми цінуємо Ваш час, тому це робимо за Вас!

Ваші ключові переваги участі у вебінарі:

Навіть якщо Ви подивитесь цей вебінар після 2019 року, він буде корисний в частині практики розкриття нових стандартів в примітках до МСФЗ-звітності

В програмі вебінару:

  • ✅  Модуль 1

Вебінар

запис трансляції

МСФЗ-2019: повний перелік оновлень та їх розкриття у фінзвітності за 2018 рік

Безкоштовно!

Лектор

Олена Харламова – ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ. 

Отримати запис вебінару безкоштовно!


  • Безкоштовно: МСФЗ-2019: повний перелік оновлень та їх розкриття у фінзвітності за 2018 рік – 1 година  >>> Замовити!