Корпоративне навчання: що говорить Закон про зайнятість? | Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів‎

МАСБА – Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів‎

Корпоративне навчання: що говорить Закон про зайнятість?

А Ви знаєте, що відповідно до ч. 3 ст. 34 Закону про зайнятість роботодавець у порядку, передбаченому законодавством, колективним договором і угодами, періодично організовує для працівників професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації. Чи не пора підтримати високий професійний рівень персоналу та організувати корпоративне навчання Ваших працівників?

МАСБА готова взяти на себе розробку навчальної програми, проведення навчання та за Вашим бажанням провести вхідне та вихідне тестування персоналу.

Нам довіряють корпоративне навчання і підвищення кваліфікації персоналу великі підприємства, що входять до ТОП-50 компаній України, аудиторські компанії та приватний сектор в різних галузях і сферах.

Для Вас ми підготуємо спец-курси з МСФЗ, ПСБО, управлінського обліку, фінансового аналізу та за суміжними напрямками або Ви зможете обрати доречну програму з існуючих 80 курсів – від сертифікаційних програм до тематичних вебінарів.

Сучасні освітні процеси, які використовує МАСБА, дозволять підвищити кваліфікацію Вашої команди професіоналів з урахуванням специфіки бізнесу у зручний для вас час і безпосередньо на робочому місці!

Якщо для організації корпоративного навчання потрібно пройти тендерні процедури – МАСБА готова надати всі документи на підтвердження досвіду, високої кваліфікації викладачів та інших критеріїв для навчальних центрів і закладів.

Для планування і узгодження корпоративного навчання пишіть на адресу masba.ukr@gmail.com або телефонуйте (097)818-10-10, (095)188-10-10.

Залишити відповідь

Закрити меню