Консультаційна Рада з МСФЗ провела засідання 11 травня 2021 року

🗓11 травня 2021 року дистанційно, як і протягом останнього коронавірусного року, відбулось додаткове засідання Консультаційної ради з МСФЗ. На засіданні члени Консультаційної ради обговорили можливості залучення зовнішніх експертів у тих сферах, в яких Раді не вистачає власних компетенцій, провели консультації щодо поточного порядку денного Ради, особливо приділивши увагу питанням цифровізації та МСФЗ 17 “Страхові контракти”. 

В ході обговорення було порушено питання щодо виділення певної частини ресурсів для формування нової Ради з міжнародних стандартів сталого розвитку (ISSB).

📌Основна сесія Консультаційної ради з МСФЗ була присвячена обговоренню стратегічних напрямів Ради на 2022-2026 роки, які фокусуються на нових стандартах МСФЗ та змінах до них, послідовності у застосуванні МСФЗ, МСФЗ для малого та середнього бізнесу, цифровій фінансовій звітності, зрозумілості і доступності стандартів та залученні зацікавлених сторін.

Серед перспективних питань щодо фінансової звітності, які можуть бути додані до плану роботи, члени Консультаційної Ради вбачають наступні питання: нематеріальні активи, криптовалюти, кліматичні ризики, дисконтні ставки, припинені операції та групи вибуття, державні гранти, інший сукупний дохід, діюча компанія. Погодьтеся, цілком виправданий вибір пріоритетних перспективних питань, розгляд яких вже давно на часі.