Комітет з тлумачень МСФЗ (IFRS) провів засідання 20 квітня 2021 року

📋20 квітня 2021 року Комітет з тлумачень МСФЗ засідав у рамках відеоконференції. Комітет обговорив аналіз листів-коментарів щодо трьох попередніх рішень:

МСФЗ 1️⃣9️⃣ Виплати працівникам – розподіл виплат за періодами роботи: у грудні 2020 року Комітет дійшов висновку, що суб’єкт господарювання відносить стаж роботи лише до останніх 16 років здійснення трудової діяльності працівників. Комітет вирішив доопрацювати рішення порядку денного з деякими запропонованими змінами.

МСБО 1️⃣ Подання фінансової звітності – класифікація боргу із зобов’язаннями як поточними або довгостроковими: у грудні 2020 року Комітет обговорив неофіційні відгуки та запити, пов’язаних із застосуванням останніх поправок до Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку 1. На даний момент Комітет вирішив не доопрацьовувати рішення порядку денного, а перенести це питання до Ради.

МСФЗ 9️⃣ Фінансові інструменти – хеджування змін грошових потоків через коливання реальних відсоткових ставок: у грудні 2020 року Комітет обговорив, чи може хеджування мінливості грошових потоків спростувати припущення в МСФЗ 9: B6.3.13 і чи буде враховуватися як хеджування грошових потоків. На квітневому засіданні не вдалося досягти згоди щодо цього питання. Комітет вирішив доопрацювати рішення порядку денного із запропонованими змінами, внесеними членами Комітету.