АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Майстер-клас у прямому ефірі!

Як вирішувати задачі на іспиті ДипІФР?

Одна з найбільших проблем, з якою стикаються кандидати на курсі ДипІФР – це як навчитися формулювати відповіді на питання екзамену. Читаючи завдання, які достатньо великі за обсягом, слухачі іноді не знають з чого почати, як вибудувати правильну відповідь, за яку гарантовано будуть надані омріяні бали. Звісно, єдиного рецепту немає і кожна задача має свої особливості, але… 

Ми знаємо деякі лайфхаки і техніки, які неодмінно допоможуть вам впоратися з вирішенням задач на екзамені ДипІФР. Якщо для вас це актуально – приєднуйтесь до майстер-класу сертифікованого викладача АССА ДипІФР Олени Харламової! 

На майстер-класі Ви отримаєте:

✅ розуміння структури екзамену ДипІФР та закономірностей формування завдань

✅ основні підходи до формування відповідей в залежності від формулювання завдань

✅ можливість разом з лектором в інтерактивному режимі вирішити для прикладу 2 типових завдання (оціночні зобов’язання і фінансові інструменти) 

✅ відеоогляд нашого дистанційного курсу, який є дуже корисним помічником 24/7 при підготовці до екзамену

✅ нагоду отримати в прямому ефірі відповіді на питання щодо підготовки до складання екзамену ДипІФР

Майстер-клас БЕЗКОШТОВНИЙ і проходитиме на платформі ZOOM 3 червня з 19:30 до 20:30+.

Майстер-клас

Як вирішувати задачі на іспиті ДипІФР?

Ведуча майстер-класу
Олена Харламова

Безкоштовно!

Лектор

Олена Харламова – ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

Зареєструватись на майстер-клас!