Які переваги мають стандарти МСФЗ-звітності?

📜МСФЗ представляють собою високоякісний міжнародно визнаний набір стандартів фінансової звітності, які забезпечують прозорість, підзвітність та ефективність на фінансових ринках у всьому світі.

📍МСФЗ забезпечують прозорість та транспарентність фінансової звітності, підвищуючи порівнянність та якість фінансової інформації у всьому світі, дозволяючи інвесторам та іншим учасникам ринку приймати обґрунтовані економічні, управлінські та інвестиційні рішення.
📍МСФЗ посилюють підзвітність, зменшуючи інформаційний розрив між постачальниками капіталу та компаніями, яким вони довірили свої гроші. МСФЗ мають життєво необхідне значення для регуляторних органів – розробників національних стандартів у всьому світі.
📍Окрім цього, МСФЗ сприяють економічній ефективності компаній, допомагаючи інвесторам визначати можливості та ризики, покращуючи таким чином розподіл капіталу. Для підприємств використання єдиної довіреної мови бухгалтерського обліку та фінансової звітності знижує вартість капіталу та зменшує у міжнародному масштабі витрати на звітність.