АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінар у запису!

Фінансові ризики в МСФЗ: попередження, оцінка та розкриття

Будь-яке підприємство під час здійснення фінансово-господарської діяльності має справу з поняттям “невизначеність” і потенційною можливістю втрат або недоотримання прибутку. Зазвичай більшість ризиків пов’язано з використанням суб’єктами господарювання широкого спектра фінансових інструментів. Тож, відповідно, саме фінансові ризики потребують ретельного аналізу в процесі складання фінансової звітності за МСФЗ, зокрема приміток. На сьогодні в умовах кризових явищ, пов’язаних із медичними, валютними й енергетичними чинниками, ризик-менеджмент є особливо актуальним.

Ви готові отримати ще більше впевненості в питаннях розкриття фінансових ризиків у Примітках до МСФЗ-звітності і скористатися корисними порадами, що допоможуть Вам впоратися з описом ринкових, кредитних ризиків та ризиків ліквідності? Тож приєднуйтесь до практичного вебінару “Фінансові ризики в МСФЗ: попередження, оцінка та розкриття”.

Кому буде корисний цей вебінар:

Вебінар буде цікавий і корисний головним бухгалтерам, бухгалтерам, аудиторам, фінансовим директорам, фахівцям, які відповідають за складання МСФЗ-звітності.

В програмі вебінару:

 • На вебінарі Сергій Рогозний розкриє наступні питання:
  ✅  КОМПАНІЯ ТА СЕРЕДОВИЩЕ ЇЇ ДІЯЛЬНОСТІ: економічний профіль компанії; фактори впливу; суть та властивості ризику; оцінка середовища діяльності
  ✅  ДІАГНОСТИКА СТАНУ ЛІКВІДНОСТІ: класифікація фінансових ризиків; загальна оцінка чуттєвості до фінансових ризиків; поняття ліквідності; класифікація ліквідності; способи управління; приклади розкриття
  ✅  КРЕДИТНІ РИЗИКИ: визначення; джерела виникнення; фактори впливу; методи оцінки; порядок розкриття
  ✅  РИНКОВІ РИЗИКИ: спільне у ринкових ризиках; відсотковий ризик; валютний ризик; ризик концентрації; ціновий та інші ризики
  ✅  ЗАХОДИ У ВІДПОВІДЬ НА ОЦІНЕНІ РИЗИКИ: інвентаризація наявних активів; умовні зобов’язання та забезпечення; поняття та етапи реструктуризації; визначення ОГГК, діяльність яких припиняється; подання інформації про припинену діяльність у звітності
  ✅  ФОРМИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ: звільнення від платежів; компенсаційні виплати; подання та розкриття інформації про гранти.

Зручність оплати. 

Оплатіть зручним способом (платіжною картою VISA або MasterCard, Приват 24, за реквізитами чи рахунком).

Гарантії. 

Ми гарантуємо повернення платежу у разі Вашої відмови в участі у заході не менш як за 24 години до його початку або надання запису в інший зручний для вас час.

Вебінар

запис трансляції

Фінансові ризики в МСФЗ: попередження, оцінка та розкриття

600 грн.

Лектор

Сергій Рогозний, аудитор, консультант з МСФЗ, директор ТОВ МІК «Старт», Член Ради та Керівник комітету ФПБАУ з фінансів та бюджету.

Отримати запис вебінару

Управлінський облік: must have для керівника