EFRAG представила варіант пріоритетних напрямків в МСФЗ

🗓На початку квітня Рада з МСФЗ запустила консультації в рамках визначення основних напрямків своєї діяльності на наступні п’ять років. Європейська консультативна група з фінансової звітності (EFRAG) запропонувала ознайомитись і представила IASB (Рада з питань міжнародних стандартів бухгалтерського обліку) свій чорновий варіант щодо визначення напрямків.

📌EFRAG відзначає, що найвищий пріоритет на даний момент повинні мати активні проекти, а також вже намічене вивчення практичної ефективності ряду стандартів (PIR). Окрім цього, Європейська консультативна група з фінансової звітності визначила пріоритетність 22 проектів, які вже попередньо визначені в квітневому документі від Ради з МСФЗ. Також вона назвала інші проекти, які мають в поданні європейських експертів дуже високий пріоритет. Особливо виділені серед них такі:

🔺Взаємна інтеграція фінансової звітності та звітності сталого розвитку, починаючи з теми фінансових розкриттів, пов’язаних з кліматом
🔺Криптоактиви і пов’язані з ними транзакції
🔺Припинена діяльність і групи вибуття активів
🔺Нематеріальні активи
🔺Звіт про рух грошових коштів і пов’язані з ним питання
🔺Змінні і умовні винагороди

Також розробників міжнародних стандартів фінансової звітності закликали в своїй дослідницькій роботі і далі брати до уваги☝ напрацювання інших міжнародних організацій для забезпечення синергетичного ефекту. Використання великих напрацювань EFRAG та інших організацій дозволить Раді з МСФЗ в подальшому просуватися у своїй роботі набагато швидше.