АМСФЗ

МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ СЕРТИФІКАЦІЇ БУХГАЛТЕРІВ І АУДИТОРІВ

Акредитований провайдер з підтвердженим рівнем якості навчальних процесів

Підпишіться на нашу розсилку новин та отримуйте ексклюзивні пропозиції!

Обрали нас

0 +
СЛУХАЧІВ

збірник завдань та рішень DipIFR безкоштовно!

збірник завдань та рішень CIMA безкоштовно!

Дисконтування стає невід’ємною частиною українського бухгалтерського обліку і має застосовуватися при відображенні довгострокової дебіторської і кредиторської заборгованості та забезпечень. Як впровадити дисконтування в П(С)БО-облік – ми будемо говорити і розбирати практичні кейси з прикладами. Запрошуємо практиків та всіх кому це питання актуально!

 

Вартість участі:
1 800 грн.

🎯Переваги для Вас:

☑Підвищена лояльність і довіра роботодавців
☑ Можливість претендувати на більш високу заробітну плату
☑Грамотне володіння сучасною обліковою термінологією
☑Можливість перейняти досвід висококваліфікованих фахівців-практиків з МСФЗ

☝На семінарі Ви отримаєте цінну та актуальну інформацію та авторській методичний матеріал. Також, ви зможете поставити свої запитання лектору.

Лектор:
Олена Харламова (Olena Kharlamova)– генеральний директор Агентства з МСФЗ, ректор ПВНЗ МАСБА, партнер з МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент ГС “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

Програма семінару "Дисконтування в П(С)БО":

🎯Дисконтування в П(С)БО – актуальні зміни в П(С)БО 10 «Дебіторська заборгованість» та П(С)БО 11 «Зобов’язання».
🎯Порядок впровадження змін в П(С)БО: тонкощі першого застосування
🎯Дата першого застосування: зміна облікової політики чи облікової оцінки
🎯Яка заборгованість є довгостроковою?
🎯Що забули змінити в П(С)БО і як з цим впоратися?
🎯Суть дисконтування та часової вартості грошей, прості і складні відсотки, ануїтет, поточна і майбутня вартість
🎯Класична формула та основні правила дисконтування
🎯Вибір ставки дисконтування та її вплив на фінансові результати. Ефективна ставка дисконтування та її розрахунок.
🎯Випадки застосування дисконтування в П(С)БО (довгострокова дебіторська та кредиторська заборгованість, в т.ч. позики працівникам, забезпечення) – практичні кейси з рішеннями
🎯Заборгованість перед засновниками: чи є доходи і витрати
🎯Фінансова допомога: як дисконтувати або як уникнути дисконтування
🎯Якщо заборгованість прострочена, чи є вона довгостроковою?
🎯Бухгалтерська інтерпретація дисконтування, відображення у фінансовій звітності – первісне і подальше визнання та оцінка
🎯Як уникнути дисконтування законними методами?
🎯Чи дисконтувати «малишам»?
🎯Форум питань та відповідей.

Програми навчання МАСБА - 2020

Наші викладачі

Харламова Олена Вікторівна

Генеральний директор Агентства з МСФЗ, ректор ПВНЗ “МАСБА”, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської ГС “ПAБУ”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

Манько Надія Федорівна

Директор ТОВ «АФ «Надійність», сертифікований аудитор, член Громадської Ради при ДФС у Вінницькій області, член правління Асоціації платників податків у Вінницькій області.

Зацерковна Тетяна Миколаївна

Генеральний директор ТОВ «СЕЙЯ-КИРШ-АУДИТ», сертифікований аудитор, заступник Голови Громадської ради при Державній фіскальній службі у м.Києві, експерт з МСФЗ, DipIFR, заслужений економіст України, член ГС "ПАБУ".

Давидюк Тетяна Вікторівна

Професор кафедри економічного аналізу та обліку Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», керівник Харківського представництва Громадської спілки «Палата аудиторів і бухгалтерів України», сертифікований аудитор, ICFM, доктор економічних наук, академік Академії економічних наук України, експерт з управлінського обліку.

Новіченко Людмила Степанівна

Доцент кафедри фінансового обліку за МСФЗ та П(С)БО ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», директор ТОВ «Центр розвитку аудиту», сертифікований аудитор України, кандидат економічних наук.

Рубітель Ольга Юріївна

Сертифікований аудитор з практичним аудиторським досвідом, ACCA DipIFR, розробник внутрішньофірмових стандартів аудиторських фірм, постановник та інтегратор систем контролю якості аудиторських послуг, професійний викладач.