АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінар-інтенсив у запису

ДипІФР – інтенсив: згадати все!

До іспиту ДипІФР залишаються лічені дні. Підготовка до цієї сесії виявилася досить напруженою і тому, ймовірно, для багатьох це було корисно. Єдиних рецептів якісної підготовки до іспиту не існує, проте всі вони сходяться на тому, що треба вирішувати, вирішувати і вирішувати. Іноді кандидати недооцінюють важливість теоретичних знань МСФЗ. Та й ДипІФР не вимагає досконального знання стандартів.

Що саме з МСФЗ важливо для іспиту? Що варто знати «назубок», а що можна явно упустити, щоб раціонально використовувати час на підготовку? Відповіді на ці та інші питання – на тренінгу Олени Харламова «ДипІФР – інтенсив: згадати все!»

Якщо Ви готуєтеся до іспиту ДипІФР самостійно, ВИ – герой! А ми хочемо, щоб Ви стали СУПЕР-ГЕРОЄМ! Тому рекомендуємо приєднатися до вебінару Олени Харламової «ДипІФР – інтенсив: згадати все!», На якому за 3 години якісного контенту і тільки про головне в іспиті ДипІФР Ви отримаєте чітке розуміння «кордонів» необхідних знань, оскільки для здачі ДипІФР не потрібно знати все МСФЗ досконально, квінтесенцію всього теоретичного матеріалу по всім МСФЗ в обсязі, виключно необхідному для іспиту ДипІФР, а також практичні рекомендації від сертифікованого лектора ДипІФР Олени Харламової. А ще для Вас БОНУС – в подарунок вебінар «Продаж дочірньої компанії: лайфхак для ДипИФР»!

Кому буде корисний цей вебінар-інтенсив:

Вебінар-інтенсив буде цікавий і корисний кандидатам, які готуються до іспиту ДипІФР самостійно, або не всі заняття вдалося відвідати і залишилися деякі «прогалини» в знаннях, тим, хто хоче систематизувати знання і переконатися в готовності до іспиту або виявити теми, які слід «підтягнути».

Чому варто приєднатися до вебінару, якщо Ви готуєтеся до іспиту ДипІФР:

  • ✅3 години якісного контенту і тільки про головне в іспиті ДипІФР
  • ✅ чітке розуміння «кордонів» необхідних знань, оскільки для здачі ДипІФР не потрібно знати все МСФЗ досконально
  • ✅квінтесенція всього теоретичного матеріалу по всім МСФЗ в обсязі, виключно необхідному для іспиту ДипІФР
  • ✅практичні рекомендації від сертифікованого лектора ДипІФР Олени Харламової

В программі вебінара-інтенсива:

  • ✅Огляд всіх тестованих стандартів в обсязі, виключно необхідному для іспиту ДипІФР
  • ✅Як використовувати методичні рекомендації АССА при підготовці до іспиту і не витрачати час на вивчення «зайвих» тем
  • ✅Форум питань і відповідей

Зручність оплати. 

Сплатіть зручним способом (платіжною карткою VISA або MasterCard, Приват24, за реквізитами або рахунку).

Гарантії.

Ми гарантуємо повернення платежу в разі Вашої відмови в участі в заході не менш ніж за 24 години до його початку або надання записи в інший зручний для вас час.

запис трансляції

Вебінар-інтенсив

ДипІФР – інтенсив: згадати все!

Лектор Олена Харламова

1000 грн.

Лектор

Олена Харламова – засновник Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів, генеральний директор Агентства з МСФЗ, віце-президент ГС “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, ТОП-30 найвпливовіших осіб української бухгалтерії, доктор економічних наук, автор більш ніж 250 публікацій з питань МСФЗ, обліку і фінансової звітності.

Отримати запис вебінару


ДипІФР – інтенсив: згадати все!