АМСФЗ

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ!

Корпоративне навчання

«Я, як засновник, розумію, що керувати підприємством будь-якого складу важко. Особливо велику роль відіграє  рівень підготовки фінансових фахівців команди, тому що ризики можуть бути величезні!  Головне – це потенціал персоналу + постійний професійний розвиток.  І в цьому ми можемо Вам допомогти!

Не буває не вирішених задач, буває не вчасно прийняті та реалізовані стратегічні рішення!»

Олена Харламова

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Корпоративні програми навчання допоможуть Вам створити власну команду МСФЗ-фахівців та фахівців з управлінського обліку, фінансового та нефінансового менеджменту, яка буде здатна приймати ефективні та професійні рішення, орієнтуватися в застосуванні Міжнародних стандартів фінансової звітності, впроваджувати структурований фінансовий менеджмент та управлінській облік. На навчанні,  Ваші колеги зможуть отримати кваліфіковані відповіді на актуальні питання від практиків, які мають величезний викладацькій досвід. Довіряйте професіоналам! Тепер Ви можете замовити корпоративне навчання в ОНЛАЙН ФОРМАТІ у зручний для Вас час! Пропонуємо розробку індивідуальної програми навчання з урахуванням специфіки бізнесу та адаптуємо вже відпрацьовані програми під ціль для отримання результату. Проводимо групову підготовку фахівців до міжнародної сертифікаційної програми з МСФЗ – Інституту Сертифікаційних Фінансових менеджерів ICFM DipIFRS.

НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Наші переваги

При роботі над кожним замовленням, ми сповідуємо такі принципи і підходи:

  • Індивідуальне і ефективне рішення під запит клієнта.
  • Системний підхід в роботі.
  • Практичні інструменти.
  • Відомий вимірний результат, заснований на прийнятті стратегічно вірних рішень.
  • Ми зацікавлені у розвитку та успіху Вашої компанії! Ми слухаємо Ваші потреби.
  • Ми маємо вже готові відпрацьовані авторські програми навчання та якісні методичні матеріали, тому збережемо Ваш час. 

Як професіонали, ми готові надати Вашій Компанії ефективні рішення і рекомендації для досягнення поставлених цілей, структурувати знання ваших співробітників.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід і якість послуг – основу взаємної довіри! Створюйте власну команду професіоналів разом з АМСФЗ!

Відгуки наших клієнтів

Під час реформування бухгалтерського обліку у зв'язку з переходом на застосування міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності багато підприємств стикаються з проблемою підготовки кадрів бухгалтерських служб, які мають здійснити такий перехід. Наша компанія завжди приділяла значну увагу навчанню працівників, намагаючись долучати до цього процесу найкращих фахівців з бухгалтерського обліку. До МАСБА, зокрема до Харламової Олени Вікторівни, ми також звернулись за рекомендаціями наших колег і не помилились. Фаховість, доступність викладення інформації, урахування специфіки підприємства, можливість отримати відповіді на найскладніші питання - ось не повний перелік характеристик, які можна надати тренінгам, що були проведені Оленою Вікторівною для фахівців ДП "НАЕК "Енергоатом". Починаючи з 2016 року ми неодноразово запрошували Харламову О.В. для проведення навчання, в тому числі для проведення "лікбезу" 🙂 МСФЗ для вищого керівництва компанії. Для більш досвідченого персоналу було проведене навчання із сертифікацією за програмою ICFM і ми з гордістю дізнались, що всі наші спеціалісти, які проходили навчання, отримали достойні оцінки та пройшли сертифікацію, що у великій мірі є заслугою Олени Вікторівни, яка змогла дати максимум знань за невеликий проміжок часу. І на сьогодні наш діалог триває, бо неможливо одномоментно охопити все розмаїття питань, які виникають при заглибленні в МСФЗ. Велика подяка МАСБА та особисто Олені Вікторівні за той рівень знань, який нам дається! Успіхів та натхнення вам!
Ольга Пилипенко, заступник головного бухгалтера (із звітності) ДП "НАЕК "Енергоатом"
В жовтні 2018 року разом із колегами прослухали компакт-курс з МСФЗ, що проводила Харламова Олена Вікторівна. Інтенсивно, насичено та інформативно. Програма сформована логічно і продумано, дуже зручно для тих, хто планує трансформувати звітність, або ж контролювати її проведення: після теоретичної частини слідує розгляд великої кількості практичних ситуацій (все як ми любимо 🙂 - з проводками, цифрами і коментарями). При цьому жодне з питань учасників ( а склад учасників підібрався "солідний" за своїм досвідом і різноманіттям) не залишилось без розгляду. Що важливо, роздатковий матеріал є чудовою підказкою - шпаргалкою на майбутнє. Без перебільшення - це був тиждень глибокого занурення в трансформацію!
Людмила Осачук , аудитор АК «Центр професійного аудиту»

Наші контакти

ТЕЛЕФОНИ

(068) 818 10 10

(066) 188 10 10

(067) 783 03 33

ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА

manag1@amsfo.com

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

КОНТАКТНА ФОРМА

Програми навчання

Наші викладачі

Харламова Олена Вікторівна

Гендиректор Агентства з МСФЗ, засновник ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ

Манько Надія Федорівна

Директор ТОВ «АФ «Надійність», сертифікований аудитор, член Громадської Ради при ДФС у Вінницькій області, член правління Асоціації платників податків у Вінницькій області.

Зацерковна Тетяна Миколаївна

Генеральний директор ТОВ «СЕЙЯ-КИРШ-АУДИТ», сертифікований аудитор, заступник Голови Громадської ради при Державній фіскальній службі у м.Києві, експерт з МСФЗ, DipIFR, заслужений економіст України, член ГС "ПАБУ".

Давидюк Тетяна Вікторівна

Професор кафедри економічного аналізу та обліку Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», керівник Харківського представництва Громадської спілки «Палата аудиторів і бухгалтерів України», сертифікований аудитор, ICFM, доктор економічних наук, академік Академії економічних наук України, експерт з управлінського обліку.

Новіченко Людмила Степанівна

Доцент кафедри фінансового обліку за МСФЗ та П(С)БО ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», директор ТОВ «Центр розвитку аудиту», сертифікований аудитор України, кандидат економічних наук.