АМСФЗ

Агентство з Міжнародних стандартів фінансової звітності

harlamova0-ohrfx6exck0opq66fb6rkzy0ye6k6k1q0amq6ddfac (1)

Отримайте "Збірник завдань та рішень АССА DipIFR" безкоштовно!

Хочете мати уявлення про те, що чекати на іспиті АССА DipIFR? Швиденько забирайте збірник задач та рішень, який допоможе Вам підготуватись до екзамену з міжнародної сертифікації АССА DipIFR (Rus.)!

При виникненні запитань звертайтесь до координаторів програм:

  • (044) 279 83 27
  •  
  • (068) 818 10 10
  • (066) 188 10 10
  • Людмила Панченко
  •  
  • (097) 818 10 10
  • (095) 188 10 10

masba.ukr@gmail.com

УСІ ЗАВДАННЯ ТА ВІДПОВІДІ з ІСПИТІВ 2013-2019 ACCA DipIFR

У даному збірнику Ви знайдете питання і відповіді іспиту АССА DipIFR (Rus.). Ці питання використовувалися на минулих іспитах та рекомендуються для використання при підготовці до іспиту.

Cертифікаційна програма АССА DipIFR на 2020 рік!

Програма АССА DipIFR (Rus.) – міжнародний диплом з МСФЗ (Diploma in International Financial Reporting) – найпрестижніша і затребувана міжнародна сертифікаційна програма (російською мовою) в сфері Міжнародних стандартів фінансової звітності. Диплом АССА DipIFR (Rus.) був розроблений для підвищення рівня знань в області МСФЗ, він допомагає зрозуміти основні концепції і принципи, що лежать в основі міжнародних стандартів, а також дає навички застосування МСФЗ на практиці.

ЧОМУ ЦЕ АКТУАЛЬНО

Упродовж навчання слухачі, які проходять підготовку до екзамену AССА DipIFR в нашій Академії, забезпечуються доступом до дистанційного курсу з методичними матеріалами, які включають МСФЗ та МСБО, конспекти, схеми, структуровані за темами завдання, пояснення, приклади, відеоматеріали та інші корисні ресурси.

Ефективність програми

🎯Глибокі знання і навички складання звітності за МСФЗ.
🎯 Важлива стадія професійного і кар’єрного зростання.
🎯 Навчання в середовищі професіоналів.
🎯 Найпрестижніший російськомовний МСФЗ – диплом DipIFR.

КОМУ ЦЕ НЕОБХІДНО

📌Бухгалтерам та головним бухгалтерам, які складають звітність за МСФЗ.
📌Бухгалтерам, які претендують на зайняття посади, що вимагає вміння трансформувати звітності в формат МСФЗ.
📌 Бухгалтерам, економістам, фінансистам, які знаходяться в пошуках роботи і бажають підвищити свій професійний рівень.
📌 Сертифікованим аудиторам.
📌 Всім, хто бажає стати високооплачуваним та затребуваним фахівцем фінансової сфери!

ЛЕКТОРИ

Навчання та підготовку до іспиту проводить Олена Харламова – Гендиректор Агентства з МСФЗ, засновник ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ

Афанасьєва Олена Олексіївна – начальник відділу консалтингу та професійних послуг ПВНЗ “МАСБА” AССА DipIFR, CAP, CIPA, Сертифікований аудитор 2007-2013 рр. Консультант компанії EDBErgoGroup (Норвегія) з питань переходу дочірніх компаній-резидентів України на ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності за МСФЗ, виконувала обов’язки по впровадженню бюджетування та супровід міжнародного аудиту; 2018 р. — по теперішній час лектор з проведення тренінг-семінарів з питань практичного застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) за програмою МСФЗ-Start-up; сертифікаційною програмою ACCA DipIFR (Rus.).

ВІДГУКИ

Спасибо огромное за помощь в достижении цели, за качественную подготовку и интересную и лёгкую подачу информации и высокий профессионализм лектора!!!!
 
Юлия
Большое спасибо за профессиональный подход как к обучению (свои методики, индивидуальный подход), так и к обеспечению процесса обучения (раздаточный материал, кофе-брейки, обеды). Спасибо, что вселили уверенность, подготовили и сделали реальной сдачу ДипИФР в декабре 2014. Елена Викторовна обладает доскональными теоретическими знаниями МСФО и постоянно применяет их на практике, поэтому обучение проходит легко, примеры иллюстрируются реальными ситуациями, а все вопросы получают подробные ответы. Однозначно рекомендую.
 
Олег

Спешу оставить свои комментарии по программе подготовки в сдаче ДипИФР, пока не притупились эмоции. Кроме профессионального апгрейда, получила эстетическое удовольствие осваивая данный курс. Елена Викторовна владеет предметом также виртуозно, как певцы Венской оперы голосом. Невыносимо легкая и красивая подача сложного материала. Высший пилотаж! В итоге осталась довольна собой!:) Долго принимаемое решение участвовать в этой программе, оказалось единственно верным! Время, деньги и нервы (без этого тоже трудно перестроиться на понимание программы:() однозначно потрачены не зря!

Валентина

Був радий пройти підготовку до Dip IFR Rus в м. Києві з вересня по листопад 2017 р. під керівництвом Олени Вікторівни. Весь час був проведений у шаленому ритмі навчання. Олена Вікторівна дуже професійний викладач і, що саме головне, вона є справжнім асом в МСФЗ, слухати якого одне задоволення. Все добре структурувалося і розляглося по своїх поличках в голові. Рекомендую всім!

Олександр

Програми навчання